4. SK Třebechovice p.O.

9. HC Lomnice n.P.

5. St.Nový Bydžov

Hrací systém:

1. část: 9 družstev dvoukolově každý s každým, to je 16 utkání. Úkolem této části je určit pořadí družstev pro 2. část soutěže.

2. část: Play off: Předkolo: 8 – 9 sehrají dvě utkání o právo účasti v play off.

ČF: 8 družstev 1 – 8 (9), 2 – 7, 3 – 6, 4 – 5

SF: vítězové ČF 1 – 4, 2 – 3 - podle umístění v zkladní části

o 1.místo: vítězové SF

o 3. místo: poražení ze SF

Všechna utkání ve 2.části se hrají na dvě utkání, začíná se na hřišti hůře umístěného družstva po první části soutěže. Hraje se dvoubodovým systémem, při rovnosti bodů se druhé utkání prodlužuje 5 minut čistého času s pravidlem náhlé smrti, popř. budou následovat samostatné nájezdy v sérii po třech na každé straně, event. následně po jednom do rozhodnutí s výměnou pořadí - doplněk pravidel a dle čl. 406 SDŘ.

Postup: vítěz se stává přeborníkem kraje

Sestup: ze soutěže se nesestupuje

Hrací dny: pátek + svátky, sobota 26.11., 07.01., 21.1. a 25.2.2017

Termíny: 1. část  pátek 07.10.2016 - sobota 21.01.2017

2. část zahájení:  sobota 27.01.2017 - neděle 10.03.2017

Technické normy 1) Pořádající klub je povinen při utkání zajistit zřetelně označené pořadatele v počtu 1+2.

2) Domácí nastupují v utkáních ve světlých dresech, hosté v tmavých.

3) Hráči musí mít stejnou barvu kalhot a stulpen.

4) Hráči nemusí mít stejnou barvu přileb a čísla na rukávech, brankář

může mít jinou barvu kalhot (ne však dresu).

5) Startují hráči ročníku narození 2000, 2001 a 2002 (dívky i 1999).

6) V utkání mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 cizinci.

7) V utkání mohou za družstvo nastoupit maximálně 5 hráčů ročníku narození 2003 a mladších.

8) V utkání KLD muže za družstvo do 31.12.2016 nastoupit maximálně 3 hráči na střídavé hostování dle čl. 7, odst. 3, písm. a), bod i.Přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, a to z ELIOD ELMD a ELIOD LMD (avšak pouze hráči ročníku narození 2001 a 2002). Kluby, které využijí toto pravidlo i v jediném utkání, nemají právo účasti v kvalifikaci o ligu staršího dorostu.

9) Pořádající klub je povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání. Doplněk pravidel pro utkání s nerozhodným výsledkem v normální hrací době: za vítězství v normální hrací době získá družstvo 3 body, v případě nerozhodného výsledku družstva získají po bodu. Po 2 min. přestávce následuje 5 min. prodloužení (bez úpravy ledu a bez výměny stran), každé družstvo hraje v prodloužení v počtu čtyř hráčů a jednoho brankáře. Nedojde-li k rozhodnutí, pokračuje se samostatnými nájezdy podle čl. 406 SDŘ LH s třemi různými střelci s každého družstva, neprovádí se úprava ledu. Nebude-li rozhodnuto ani po SN, pokračuje se po jednom SN na každé straně (s výměnou pořadí) do rozhodnutí. Vítěz získává druhý bod.