4. HC Frýdlant (podle vylosovaných čísel)

5. Stadion Nový Bydžov

6. TJ Sp.Nové Město n.M.

Hrací systém:

1. část: 6 družstev čtyřkolově každý s každým, to je 20 utkání. Úkolem této části je určit pořadí družstev pro 2. část soutěže. Družstva umístěná na 1. a 2.místě postupují přímo do SF.

2. část: Play off: hrají družstva umístěná na 1. –6. místě. Čtvrtfinále: 6 – 3, 5 – 4 (po 1.části soutěže), hraje se na dvě utkání, začíná se na hřišti hůře umístěného po 1.části soutěže. SF: 1 – vítěz QF, 2 – vítěz QF, hraje se na dvě vítězná utkání Finále: vítězové SF hrají na dvě vítězná utkání, začíná se na hřišti lépe umístěného družstva po 1. části soutěže. o 3. místo: poražení ze SF hrají na dvě utkání, začíná se na hřišti hůře umístěného družstva po 1. části soutěže. Postup: vítěz play off se stává přeborníkem Královéhradeckého kraje s právem účasti v kvalifikaci o ligu juniorů ČR, a to bez krajové příslušnosti. Sestup: ze soutěže se nesestupuje. Hrací dny: sobota + vložené pátky

Termíny:

1. část                         sobota 08.10.2016  -   sobota 21.01.2017

2. část                        pátek 27.01.2017   -   sobota 11.03.2017

Technické normy: 1) Pořádající klub je povinen při utkání zajistit zřetelně označené pořadatele

v počtu 1+2.

2) Domácí nastupují v utkáních ve světlých dresech, hosté v tmavých.

3) Hráči musí mít stejnou barvu stulpen a stejnou barvu kalhot.

4) Hráči nemusí mít stejnou barvu přileb a čísla na rukávech, brankář může

mít jinou barvu kalhot (ne však dresu).

5) Tři hráči roč. 1996 mohou nastoupit v utkání, tito hráči však nebudou

moci nastoupit v kvalifikaci o Ligu juniorů.

6) Před sezónou je povinné školení trenérů z pravidel LH včetně doplňků.

7) Doplněk pravidel pro utkání s nerozhodným výsledkem v normální hrací době: za vítězství v normální hrací době získá družstvo 3 body, v případě nerozhodného výsledku družstva získají po bodu. Po 2 min. přestávce následuje 5 min. prodloužení (bez úpravy ledu a bez výměny stran), každé družstvo hraje v prodloužení v počtu čtyř hráčů a jednoho brankáře. Nedojde-li k rozhodnutí, pokračuje se samostatnými nájezdy podle čl. 406 SDŘ LH s třemi různými střelci s každého družstva, neprovádí se úprava ledu. Nebude-li rozhodnuto ani po SN, pokračuje se po jednom SN na každé straně (s výměnou pořadí) do rozhodnutí. Vítěz získává druhý bod. V případě, že se hraje na dvě utkání, začíná se na hřišti hůře umístěného družstva po 1.částui soutěže. Hraje se dvoubodovým systémem, při rovnosti bodů se druhé utkání prodlužuje 5 minut čistého času s pravidlem náhlé smrti, popř. budou následovat samostatné nájezdy v sérii po třech na každé straně, event. následně po jednom do rozhodnutí s výměnou pořadí – doplněk pravidel a dle čl. 406 SDŘ.