X

13.08.1900 05:07

Následující informace byly převzaty z webu

Tj Lokomotiva Česká Třebová

Program kemp 21. – 26.8.15

 

Organizační informace a program letního přípravného kempu 21. –  26.8.2015

—————————————————————————————————————————

Prezentace BAUER

Součástí kempu je páteční a sobotní prezentace výstroje BAUER s možností vyzkoušení a nákupu

www.totalhockeyshop.cz

—————————————————————————————————————————

Příjezd:

Ubytovaní

Zahájení kempu a příjezd ubytovaných účastníků v pátek 21.8. od 15:30 hodin na ZS v České Třebové

- proběhne rozdělení dětí na ubytování a do šaten

- ubytovaní nezapomenout vzít vyplněné potvrzení bezinfekčnosti – vyplňuje pouze zákonný zástupce ne ní nutno lékařské potvrzení

ke stažení zde: Bezinfekcnost

(hráči Opočna mají vlastní formulář)

kartičku zdravotní pojišťovny, a případně užívané léky

Též vzít plavky - je připravena návštěva krytého plaveckého bazénu

Neubytovaní

Příchod 50 minut před zahájením tréninku dané skupiny

Seznam přihlášených rozdělených do skupin:

1.skupina

poř příjmení jméno rok město post ubyt.
1 URBAN Pavel 2004 Vysoké Mýto H NE
2 KALOUSEK Josef 2006 ČT B NE
3 ONDRUŠ Martin 2006 Rychnov n/K B NE
4 PITHART Václav 2006 Opočno N ANO
5 SLEZÁK Otto 2006 ČT H NE
6 ŠKOPOVÁ Anna 2006 Vamberk H NE
7 ŠMERDA Samuel 2006 Choceň H NE
8 URBAN Antonín 2006 Vys.Mýto H NE
9 BAŠEK Jaroslav 2007 Opočno N ANO
10 FRÁNEK Matěj 2007 Žamberk H NE
11 HAVLÍČEK Denis 2007 Opočno N ANO
12 JANSA Michal 2007 ČT H NE
13 KOVÁŘ Samuel 2007 ČT H NE
14 KRÁLÍČEK Benjamin 2007 Opočno N ANO
15 MRKVIČKA Radim 2007 ČT H NE
16 PRACHAŘ Maxim 2007 Dlouhoňovice H NE
17 SKÁLA Jan 2007 Vamberk H NE
18 WIMER Filip 2007 Vamberk H NE
19 CHLEBOUN Jan 2007 Choceň H NE
20 MACH Vojtěch 2008 ČT H NE
21 PALÁN Matěj 2008 ČT H NE
22 STIBLÍK Marek 2008 Rychnov n/K H NE
23 ŠEDA Matěj 2008 Rychnov n/K H NE
24 VENCL Radek 2008 Žamberk H NE
25 VÍTEK Jan 2009 Čes.Rybná H ANO

2.skupina

poř příjmení jméno rok město post ubyt.
1 HVĚZDA Vít 2004 Opočno N ANO
2 KAHANEC Jan 2004 Opočno N ANO
3 KOPECKÝ Jiří 2004 Opočno N ANO
4 NOVOTNÝ Jan 2004 ČT H NE
5 NOVOTNÝ Adam 2004 ČT H NE
6 PEŇÁZ Václav 2004 Opočno N ANO
7 STEJSKAL Martin 2004 Opočno N ANO
8 BEDNÁŘ Radek 2005 Vys.Mýto B ANO
9 DVOŘÁK Lukáš 2005 Opočno N ANO
10 DUŠÁNEK Jakub 2005 Opočno B ANO
11 HAVLÍČEK Lukáš 2005 Opočno N ANO
12 JANSA Matěj 2005 ČT H NE
13 KRIVČÍK Petr 2005 Opočno N ANO
14 KUČERA Lukáš 2005 Choceň H NE
15 LEPŠA Filip 2005 ČT B NE
16 NOVÁK Martin 2005 ČT B NE
17 PASEKA Štěpán 2005 Opočno N ANO
18 PAŠTIKA Radek 2005 Opočno N ANO
19 SLAPNIČKA Alex 2005 Most H ANO
20 ŠOULÁK Václav 2005 ČT H ANO
21 ŠRAJER Dan 2005 Seč H NE
22 VENCL Jan 2005 Žamberk H NE

3.skupina

poř příjmení jméno rok město post ubyt.
1 MIČIAN Vladimír 1999 Opočno N ANO
2 WINKLER Jan 1999 Opočno N ANO
3 ČIHÁK Jan 2000 Opočno N ANO
4 HRNČÍŘ Lukáš 2000 Opočno N ANO
5 ŘEHÁK Karel 2000 Opočno N ANO
6 PROKOP Jakub 2001 Žamberk B NE
7 HLAVÁČ Martin 2002 Opočno N ANO
8 MATYÁŠ Martin 2002 Opočno N ANO
9 MŇUK Vojtěch 2002 Opočno N ANO
10 Novotný Radim 2002 ČT H NE
11 PAŠTIKA Daniel 2002 Opočno N ANO
12 PAVLÍK Jan 2002 Opočno N ANO
13 PEŇÁZ Jan 2002 Opočno N ANO
14 PŮLPÁN Vojtěch 2002 Opočno N ANO
15 VOLF Jakub 2002 Opočno N ANO
16 BOROVIČKA Michal 2003 ČT H NE
17 HOVORKA Jakub 2003 Opočno N ANO
18 JIRUŠKA Filip 2003 Opočno N ANO
19 KUBEŠ Jakub 2003 Opočno N ANO
20 PALÁN Vojtěch 2003 ČT H NE
21 PAŠTA Josef 2003 Opočno N ANO
22 RUDA Stanislav 2003 ČT H NE
23 ZELENÝ Šimon 2003 Opočno N ANO

(případné nedostatky v seznamech postupně odstraňujeme či dolaďujeme – děkuji za pochopení)

Program:

Pátek 21.8.

1.trénink na ledové ploše po rozcvičení

1.skupina -  17:15 – 18:00

2.skupina – 18:15 – 19:00

3.skupina – 19:15 – 20:00

Po programu na ledě bude pro ubytované připravena večeře.

Rozpis sobota až středa
1.skupina 2.skupina 3.skupina
7:20 7:25 Příchod 8:35 8:40 Příchod 8:50 9:00 Příchod
7:25 7:35 Rozcvičení 8:40 8:50 Rozcvičení 9:00 10:00 Suchá
7:35 8:00 Ustrojení 8:50 9:15 Ustrojení 10:00 10:30 Ustrojení
8:00 9:00 1.led 9:15 10:15 1.led 10:30 11:30 1.led
9:00 9:30 Přestrojení 10:15 10:45 Přestrojení 11:30 12:15 Volno
9:30 10:20 Suchá 10:45 11:45 Suchá 12:15 12:45 Oběd
10:20 11:00 Volno 11:45 12:15 Oběd 12:45 14:30 Volno/video
11:00 11:30 Oběd 12:15 13:15 Volno 14:30 15:00 Ustrojení
11:30 12:00 Volno 13:15 13:45 Ustrojení 15:00 16:00 2.led
12:00 12:30 Ustrojení 13:45 14:45 2.led 16:00 16:15 Přestrojení
12:30 13:30 2.led 14:45 15:00 Přestrojení 16:15 16:35 Strečink
13:30 13:45 Přestrojení 15:00 15:20 Strečink 16:35 17:00 Odstrojení
13:45 14:10 Strečink 15:20 15:45 Odstrojení 17:00 17:15 Odchod
14:10 14:30 Odstrojení 15:45 16:00 Odchod
14:30 15:00 Odchod

Přidělení šaten:

Skupina č.1 šatna č.6

Skupina č. 2 šatna č.1

Skupina č. 3 šatna č.7

Šatny budou po celou dobu kempu sloužit pro převlečení a sušení výstroje, bez nutnosti ji někam stěhovat.

Trenérům bude sloužit ke stejnému účelu šatna rozhodčích.

Stravování:

Dopolední a odpolední svačiny a pitný režim bude zajištěn v klubovně ZS

Obědy a snídaně s večeří pro ubytované, budou zajištěny v jídelně střední školy vedle ZS

Ubytování:

Internát střední školy vedle ZS

Ostatní informace:

Aktuální dění na kempu bude formou reportu na těchto webových stránkách v sekci  Přípravné kempy – report.

Případně je na ZS instalována webkamera odkaz je v sekci Ostatní informace

V případě dotazů či nejasností se můžete obrátit na mě:

Stanislav Ruda – tel.:728113856, e-mail: stanislav.ruda@seznam.cz

 David Paštika - tel.:602124634, e-mail: david.pastika@seznam.cz