1. týden (1.1 - 7.1.2018)

30.12.2017 11:39
 OBSAZENÍ PLOCHY od 1.1.2018  do 7.1.2018
       
       
       
  13:00-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
  16:00-17:15 Mladší dorost trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:45 Starší dorost trénink
1.1. 19:00-21:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
       
       
       
       
       
       
  13:00-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
       
  15:30-16:45 Mladší žáci + přípravka 2008 trénink
ÚTERÝ 17:00-18:15 Starší žáci trénink
2.1. 18:30-19:45 Muži trénink
  20:00-21:00 Semechnice trénink
       
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
3.1.      
  18:00-20:30 HC Opočno - St. Nový Bydžov   -   muži mistrovské utkání
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
       
       
       
  15:30-16:30 Minihokej 2009 a ml. trénink
ČTVRTEK 16:45-17:45 Starší žáci trénink
4.1. 18:00-19:00 Mladší dorost trénink
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
  20:30-21:30 Stará garda  
       
       
       
  9:30-11:00 AČR  
      .
       
PÁTEK 15:00-16:15 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
5.1. 16:30-17:30 Mladší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-22:00 HC Opočno - st. Nový Bydžov   -   mladší dorost mistrovské utkání
       
       
  9:30-10:45 Minihokej trénink
  11:00-12:00 Přípravka 2008 a 2009 trénink
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30  ŠKOLA BRUSLENÍ  
6.1. 17:00-18:00 p. Lukášek  
  18:15-19:30 Králova Lhota  
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
    volno k pronajmutí  
  11:00-12:00 p. Tomíček  
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
7.1.      
  17:00-19:30 TJ So Semechnice - HC Skuteč mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
       
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Minihokej 2009 6.1  so Nové Město 7:45 auta 9:00
Muži 7.1  ne Hronov 15,00 auta 17:00
Mladší dorost 7.1  ne Polička 7:00 bus 9:30
Starší dorost 7.1  ne Trutnov 10:45 bus 13:00
Žáci 7.1  ne Varnsdorf 6:00 bus 10:15
Přípravka 2008 7.1  ne Vrchlabí 10:30 auta 13:00
Minihokej 2010 7.1  ne Třebechovice 7:45 auta 9:00