1.týden (4.1.-10.1.2016)

29.12.2015 13:19
        OBSAZENÍ PLOCHY od 21.12.2015  do 27.12.2015
       
       
  15:00-16:00 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
PONDĚLÍ 16:15-17:15 trénink mladší žáci + přípravka 2006
4.1. 17:30-18:30 trénink starší žáci
  18:45-20:00 trénink dorost
  20:15-21:30 trénink junioři
       
       
       
       
  15:30-16:45 trénink Mladší žáci + přípravka 2006
ÚTERÝ 17:00-18:15 trénink Starší žáci
5.1. 18:30-19:45 trénink Muži
  20:00-21:00 trénink Semechnice
       
       
       
  10:00-11:00   Mš Opočno
       
  14:00-16:00   veřejné bruslení
  16:15-17:15   škola bruslení
STŘEDA 18:00-20:30 mistrovské utkání Tj So Semechnice-Hc Opočno - muži
6.1.      
  20:45-21:45 pronájem p. Valeš
       
       
       
  15:30-16:30 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
  16:45-17:45 trénink starší žáci
ČTVRTEK 18:00-19:00 trénink dorost
7.1. 19:15-20:15 trénink junioři
  20:30-21:30 trénink stará garda
       
       
       
  8:00-10:00 pronájem AČR
       
  15:00-16:15 trénink přípravka 2006 + minihokej 2007,2008 a ml.
PÁTEK 16:30-17:30 trénink mladší žáci
8.1. 17:45-19:00 trénink muži
  19:30-20:30 trénink Semechnice
       
       
       
  9:00-11:00 mistrovské utkání Hc Opočno-St.Nový Bydžov - ml.žáci
  11:00-13:00 mistrovské utkání Hc Opočno-St.Nový Bydžov - st.žáci
  13:30-15:00   veřejné bruslení
SOBOTA 15:15-16:30   škola bruslení
9.1. 17:00-19:30 mistrovské utkání Hc Opočno - Hc Frýdlant - dorost
  19:45-21:15 pronájem p.Tláskal
       
       
       
  9:00-11:00 mistrovské utkání Hc Opočno - HCM Jaroměř I - příp.2006
  11:15 - 12:30 pronájem p. Nedomlel
  12:45 - 13:45 pronájem p. Tomek
NEDĚLE 14:00-16:00   veřejné bruslení
10.1. 17:00-19:30   volná plocha k pronajmutí
  19:45-20:45 pronájem p.Paštika
       
       
       
       
 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
junioři pá 8.1 Nová Paka 17:45 bus 20:15
muži ne 10.1 Čestice(Rychnov) 15:00 auta 16:30
minihokej 2008 ne 10.1 Hradec Králové 7:30 auta 9:00
žáci ne 10.1 Jičín 6:45 bus 9:00