2.týden (11.1.-17.1.2016)

04.01.2016 10:20
        OBSAZENÍ PLOCHY od 11.1.2016  do 17.1.2016
       
       
  15:00-16:00 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
PONDĚLÍ 16:15-17:15 trénink mladší žáci + přípravka 2006
11.1. 17:30-18:30 trénink starší žáci
  18:45-20:00 trénink dorost
  20:15-21:30 trénink junioři
       
       
  8:00-9:00   SŠ Opočno
  10:00-11:00   ZŠ Voděrady
  11:45-12:45   SŠ Opočno
  15:30-16:45 trénink Mladší žáci + přípravka 2006
ÚTERÝ 17:00-18:15 trénink Starší žáci
12.1. 18:30-19:45 trénink Muži
  20:00-21:00 trénink Semechnice
       
       
       
  8:10-9:10   ZŠ Dobruška
  10:00-11:00   MŠ Opočno
  11:45-12:45   SŠ Opočno
  14:00-16:00   veřejné bruslení
  16:15-17:15   škola bruslení
STŘEDA 17:30-18:30   Brankářský trénink
13.1. 18:45-20:00 trénink Muži
  20:45-21:45 pronájem p. Valeš
       
       
  8:00-9:00   SŠ Opočno
  10:45-11:45   SŠ Opočno
  15:30-16:30 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
  16:45-17:45 trénink starší žáci
ČTVRTEK 18:00-19:00 trénink dorost
14.1. 19:15-20:15 trénink junioři
  20:30-21:30 trénink stará garda
       
       
       
  8:00-10:00 pronájem AČR
  10:00-11:00   SŠ Opočno
  15:00-16:15 trénink přípravka 2006 + minihokej 2007,2008 a ml.
PÁTEK 16:30-17:30 trénink mladší žáci
15.1. 17:45-19:00 trénink muži
  19:30-22:00 mistrovské utkání HC Opočno - St. Nový Bydžov - junioři
       
       
       
  10:00-12:00 trénink mladší žáci
  12:15-13:15 trénink starší žáci
  13:30-15:00   veřejné bruslení
SOBOTA 15:15-16:30   škola bruslení
16.1. 17:00-18:00 pronájem p. Tomek
  18:15-19:30 pronájem Králova Lhota
  19:45-21:15 pronájem p.Tláskal
       
       
  9:00-12:00 přátelská utkání HC Opočno - SK Třebechovice - HCM Jaroměř  - minihokej 2008
       
  12:30 - 13:30   volno k pronajmutí
NEDĚLE 14:00-16:00   veřejné bruslení
17.1. 17:00-19:30 mistrovské utkání HC Opočno - HC Wikov Hronov
  19:45-20:45 pronájem p.Paštika
       
       
       
       
 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Dorost so 16.1 Lomnice n.P. 9:45 bus 12:30
Minihokej 2007 so 16.1 Jičín 8:00 auta 10:15
Přípravka 2006 ne 17.1 Nové Město n.M. 7:45 auta 9:00