3.týden (18.1.-24.1.2016)

04.01.2016 10:21
        OBSAZENÍ PLOCHY od 18.1.2016  do 24.1.2016
       
       
  15:00-16:00 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
PONDĚLÍ 16:15-17:15 trénink mladší žáci + přípravka 2006
18.1. 17:30-18:30 trénink starší žáci
  18:45-20:00 trénink dorost
  20:15-21:30 trénink junioři
       
       
  08:00-09:00   Sš Opočno
  10:00-11:15   Zš Opočno
  11:45-12:45   Sš Opočno
  15:30-16:45 trénink Mladší žáci + přípravka 2006
ÚTERÝ 17:00-18:15 trénink Starší žáci
19.1. 18:30-19:45 trénink Muži
  20:00-21:00 trénink Semechnice
       
       
       
  8:10-9:10   Zš Dobruška
  10:00-11:00   Mš Opočno
  14:00-16:00   veřejné bruslení
  16:15-17:15   škola bruslení
STŘEDA 18:00-20:30 mistrovské utkání Tj So Semechnice-HC Skuteč - muži
20.1.      
  20:45-21:45 pronájem p. Valeš
       
       
  08:00-09:00   Sš Opočno
  10:45-11:45   Sš Opočno
  12:45-13:45   Zš České Meziříčí
  14:00-15:15   Zš Opočno
  15:30-16:30 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
  16:45-17:45 trénink starší žáci
ČTVRTEK 18:00-19:00 trénink dorost
21.1. 19:15-20:15 trénink junioři
  20:30-21:30 trénink stará garda
       
       
       
  8:00-10:00 pronájem AČR
  10:00-11:45   Sš Opočno
  11:45-13:00   Zš Opočno
  15:00-16:15 trénink přípravka 2006 + minihokej 2007,2008 a ml.
PÁTEK 16:30-17:30 trénink mladší žáci
22.1. 17:45-19:00 trénink muži
  19:30-22:00 mistrovské utkání HC Opočno - TJ Sp. Nové Město n.M. - junioři-odloženo pro marodku N.Města
       
       
       
  9:00-11:00 mistrovské utkání Hc Opočno-HC Wikov Hronov - st.žáci
  11:30-12:30   p. Tomek
  13:30-15:00   veřejné bruslení
SOBOTA 15:15-16:30   škola bruslení
23.1. 17:00-19:30 mistrovské utkání Hc Opočno - Hc St. Nový Bydžov - dorost
  19:45-21:15 pronájem p.Tláskal
       
       
       
  9:00-11:00 mistrovské utkání Hc Opočno - HC Jičín - příp.2006
  11:30-13:00   p. Tomíček
       
NEDĚLE 14:00-16:00   veřejné bruslení
24.1. 17:00-19:30 mistrovské utkání TJ So Semechnice - TJ So Čestice - muži
  19:45-20:45 pronájem p.Paštika
       
       
       
       
 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
muži čt. 21.1 Třebechovice 18:15 auta 19:30
muži ne 24.1 Skuteč 14:30 bus 17:00
žáci ne 24.1 Lomnice n.P. 6:30 bus 9:00