4.týden (25.1.-31.1.2016)

04.01.2016 10:21
        OBSAZENÍ PLOCHY od 25.1.2016  do 31.1.2016
  10:45-11:15   Zš Opočno
  11:45-13:00   Zš Opočno
  15:00-16:00 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
PONDĚLÍ 16:15-17:15 trénink mladší žáci + přípravka 2006
25.1. 17:30-18:30 trénink starší žáci
  18:45-20:00 trénink dorost
  20:15-21:30 trénink junioři
       
       
  09:00-10:00   MŠ Týniště n.O
  10:00-11:15   Zš Opočno
  11:45-13:00   Zš Opočno
  13:00-14:00   Zš České Meziříčí
  15:30-16:45 trénink Mladší žáci + přípravka 2006
ÚTERÝ 17:00-18:15 trénink Starší žáci
26.1. 18:30-19:45 trénink Muži
  20:00-21:00 trénink Semechnice
       
       
       
  8:10-9:10   Zš Dobruška
  9:10-10:10   MŠ Týniště n.O.
  10:10-11:00   Mš Opočno
       
  14:00-16:00   veřejné bruslení
  16:15-17:15   škola bruslení
STŘEDA 17:30-18:30   brankářský trénink
27.1. 18:45-20:00   muži
  20:45-21:45 pronájem p. Valeš
       
       
       
  15:30-16:30 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
  16:45-17:45 trénink starší žáci
ČTVRTEK 18:00-19:00 trénink dorost
28.1. 19:15-20:15 trénink junioři
  20:30-21:30 trénink stará garda
       
       
       
  8:00-10:00 pronájem AČR
  13:00-14:45   veřejné bruslení
  15:00-16:15 trénink přípravka 2006 + minihokej 2007,2008 a ml.
PÁTEK 16:30-17:30 trénink mladší žáci
29.1. 17:45-19:00 trénink muži
  19:30-20:30 trénink Semechnice
  20:45-22:00   volná plocha k pronajmutí
       
       
  9:00-12:00 mistrovské utkání Hc Opočno-HC Krkonoše (TU) - HC Rychnov n.K. - minihokej 2007
  12:30-14:30 mistrovské utkání Hc Opočno-HC Varnsdorf - ml.žáci
  14:30-16:30 mistrovské utkání Hc Opočno-HC Varnsdorf - st.žáci
  17:00-19:00   veřejné bruslení
SOBOTA      
30.1.      
  19:45-21:15 pronájem p.Tláskal
       
       
       
  9:00-11:00   curling
  11:15-12:30   TJ So Čestice
  12:45-13:45 pronájem p. Tomek
NEDĚLE 14:00-16:00   veřejné bruslení
31.1. 17:00-19:30 mistrovské utkání HC Opočno - TJ Sp. Nové Město n.M.  -  junioři
  19:45-20:45 pronájem p.Paštika
       
       
       
       
 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
junioři pá 29.1 Frýdlant 16:00 bus 20:00
dorost so 30.1 Česká Lípa 6:30 bus 10:30
přípravka 2006 ne 31.1 Náchod 8:00 auta 9:30
minihokej 2009 ne 31.1 Choceň - turnaj 8:00 auta 9:40