2. týden (8.1 - 14.1.2018)

30.12.2017 12:04
 OBSAZENÍ PLOCHY od 8.1.2018  do 14.1.2018
       
  11:45-13:00 ZŠ Opočno  
       
  15:00-16:00 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a ml. trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
8.1. 18:45-20:00 Mladší dorost trénink
  20:15-21:15 Starší dorost trénink
       
       
       
  8:00-9:00 SŠ Opočno  
  11:00-12:00 ZŠ Opočno - 4 třídy  
  11:45-13:00 ZŠ Opočno  
       
       
  15:30-16:45 Starší žáci trénink
ÚTERÝ 17:00-18:15 Mladší žáci + přípravka 2008 trénink
9.1. 18:30-19:45 Muži trénink
  20:00-21:00 Semechnice trénink
       
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
  11:00-12:00 ZŠ Opočno - 3 třídy  
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
10.1. 17:00-18:00 Brankářský trénink trénink
  18:15-19:15 Přípravka 2008 a 2009 trénink
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
       
  11:45-13:00 ZŠ Opočno  
  13:30-14:30 ZŠ Opočno  
  15:30-16:30 Minihokej 2009 a ml. trénink
ČTVRTEK 16:45-17:45 Starší žáci trénink
11.1. 18:00-19:00 Mladší dorost trénink
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
  20:30-21:30 Stará garda  
       
       
  8:00-9:00 ZŠ opočno 5A  
  9:30-11:00 AČR  
  11:30-12:30 SŠ Opočno .
  13:30-14:30 p. Valeš  
PÁTEK 15:00-16:15 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
12.1. 16:30-17:30 Mladší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-22:00 HC Opočno - BK Nová Paka   -   starší dorost mistrovské utkání
       
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HC Turnov 1931   -   mladší žáci mistrovské utkání
  11:30-12:30 p. Lukášek  
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30  ŠKOLA BRUSLENÍ  
13.1. 17:00-19:30 TJ So Semechnice - HC Trutnov  B   -   muži mistrovské utkání
       
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HC Wikov Hronov   -   přípravka 2008 mistrovské utkání
  11:15-12:15 Starší žáci trénink
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
14.1.      
  17:00-19:30 HC Opočno - HC Jaroměř   -   muži mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
       
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 10.1  st Třebechovice 16:30 auta 18:00
Přípravka 2009 13.1  so Nové Město n.M. 7:45 auta 9:00