3. týden (15.1-21.1.2018)

08.01.2018 16:47
 OBSAZENÍ PLOCHY od 15.1.2018  do 21.1.2018
       
  11:30-12:30 SŠ Opočno  
       
  15:00-16:00 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a ml. trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
15.1. 18:45-20:00 Mladší dorost trénink
  20:15-21:15 Starší dorost trénink
       
       
       
  8:00-9:00 SŠ Opočno  
  11:30-12:30 SŠ Opočno  
       
       
       
  15:30-16:45 Mladší žáci + přípravka 2008 trénink
ÚTERÝ 17:00-18:15 Starší žáci trénink
16.1. 18:30-19:45 Muži trénink
  20:00-21:00 Semechnice trénink
       
       
       
  8:00-9:00 ZŠ Opočno - 1. třída  
  9:00-10.00 ZŠ Opočno - 1. třída  
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
  11:30-13:00 ZŠ Opočno  
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
17.1.      
  18:00-20:30 TJ So Semechnice - TJ Lanškroun   -   muži mistrovské utkání
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
       
  11:30-12:30 SŠ Opočno  
       
  15:30-16:30 Minihokej 2009 a ml. trénink
ČTVRTEK 16:45-17:45 Starší žáci trénink
18.1. 18:00-19:00 Mladší dorost trénink
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
  20:30-21:30 Stará garda  
       
       
       
  9:30-11:00 AČR  
  11:30-12:30 SŠ Opočno .
  13:30-14:30 p. Valeš  
PÁTEK 15:00-16:15 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
19.1. 16:30-17:30 Mladší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-20:30 Jasenná  
  20:45-21:45 volno k pronajmutí  
       
  9:00-13:00 p. Umlauf turnaj
       
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30  ŠKOLA BRUSLENÍ  
20.1. 17:00-18:00 p. Lukášek  
  18:15-19:30 p. Tomíček  
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
  9:00-12:00 Minihokej  
       
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
21.1.      
  17:00-19:30 HC Opočno - HC Náchod   -   mladší dorost mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
       
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Starší dorost 19.1  pá Frýdlant 16:00 bus 20:00
Minihokej 2009 20.1  so Nová Paka 8:00 auta 10:30
Muži 21.1  ne Nová Paka 14:30 bus 17:00
Žáci 21.1  ne Nová Paka 7:30 bus 10:15
Přípravka 2008 21.1  ne Nový Bydžov 7:00 bus 9:00