46. týden (13.11-19.11.2017)

31.10.2017 18:30
 OBSAZENÍ PLOCHY od 13.11.2017  do 19.11.2017
  8:00-9:00 ZŠ Opočno - 2.třída  
  9:15-10:15 MŠ Týniště n.O.  
  10:15-11:15 ZŠ Opočno - 2.třída  
  15:00-16:00 Přípravka 2008 + minihokej 2009 a ml. trénink
PONDĚLÍ 16:15-17:15 Mladší žáci trénink
13.11. 17:30-18:30 Starší žáci trénink
  18:45-20:00 Mladší dorost trénink
  20:15-21:15 Starší dorost trénink
       
       
       
       
       
       
  15:30-16:45 Mladší žáci + přípravka 2008 trénink
ÚTERÝ 17:00-18:15 Starší žáci trénink
14.11. 18:30-19:45 Muži trénink
  20:00-21:00 Semechnice trénink
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
15.11. 17:000-18:00 Brankářský trénink  
  18:15-19:15 Přípravka 2008,2009  
  20:30-21:30 p. Valeš  
       
  08:00-09:30 AČR  
       
       
  15:30-16:30 Minihokej 2009 a ml. trénink
ČTVRTEK 16:45-17:45 Starší žáci trénink
16.11. 18:00-19:00 Mladší dorost trénink
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
  20:30-21:30 Stará garda  
       
       
  9:00-12:00 HC Opočno - HCM Jaroměř - HC Choceň   -   minihokej 2011 přátelský turnaj
       
  12:30-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ .
PÁTEK 15:00-16:15 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
17.11. 16:30-17:30 p. Lukášek  
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-20:30 Sokol Jasenná  
       
       
  9:00-11:00 HC Opočno - TJ Sp.Nové Město n.M.   -   ml.žáci mistrovské utkání
  11:00-13:00 HC Opočno - TJ Sp.Nové Město n.M.   -   st.žáci mistrovské utkání
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
18.11. 17:00-18:30 Curling  
  18:45-19:45 Semechnice  
  20:00-21:30 p. Valeš  
       
       
       
  9:00-12:00 HC Opočno - HC Trutnov - HC Vrchlabí   -   přípravka 2008 mistrovské utkání
  12:15-14:45 HC Opočno - HC Krkonoše   -   mladší dorost mistrovské utkání
NEDĚLE      
19.11.      
  17:00-19:30 TJ So Semechnice - TJ Lanškroun   -   muži mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
       
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 19.11  ne Náchod 15:15 auta 17:00
Starší dorost 19.11  ne Třebechovice 15:15 auta 16:30
Mladší dorost 18.11  so Náchod 12:30 auta 14:15
Žáci 17.11  pá Hradec Králové 7:30 auta 9:00
2009 18.11  so Hradec Králové 6:30 auta 8:00