48. týden (27.11-3.12.2017)

15.11.2017 16:22
 OBSAZENÍ PLOCHY od 27.11.2017  do 3.12.2017
  8:00-9:00 ZŠ Opočno - 2. třída  
  9:15-10:15 MŠ Týniště n.O.  
  10:15-11:15 ZŠ Opočno - 2. třída  
  13:45-14:45 ZŠ České Meziříčí  
  15:00-16:00 Přípravka 2008 + minihokej 2009 a ml. trénink
PONDĚLÍ 16:15-17:15 Mladší žáci trénink
27.11. 17:30-18:30 Starší žáci trénink
  18:45-20:00 Mladší dorost trénink
  20:15-21:15 Starší dorost trénink
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Týniště n.O.  
       
       
  15:30-16:45 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:00-18:15 Starší žáci trénink
28.11. 18:30-19:45 Muži trénink
  20:00-21:00 Semechnice trénink
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
29.11. 17:00-18:00 Brankářský trénink  
  18:15-19:15 Přípravka 2008 a 2009  
  20:45-21:45 p. Valeš  
       
       
       
       
  15:30-16:30 Minihokej 2009 a ml. trénink
ČTVRTEK 16:45-17:45 Starší žáci trénink
30.11. 18:00-19:00 Mladší dorost trénink
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
  20:30-21:30 Stará garda  
       
       
       
  8:00-9:30 AČR  
      .
PÁTEK 15:00-16:15 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
1.12. 16:30-17:30 Mladší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:15-20:15 p. Lukášek  
  20:30-21:30 Sokol Jasenná  
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HCM Jaroměř   -   ml.žáci mistrovské utkání
  11:00-13:00 HC Opočno - HCM Jaroměř   -   st.žáci mistrovské utkání
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 MIKULÁŠSKÁ ŠKOLA BRUSLENÍ  
2.12. 17:00-19:30 HC Opočno - HC Lomnice n.P.   -   ml.dorost mistrovské utkání
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
       
       
  11:15-12:15 p. Frič  
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
3.12.      
  17:00-19:30 HC Opočno - SK Třebechovice p.O.   -   muži mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
       
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 29.11  st Hronov 16:00 auta 18:00
2009 2.12  so Dvůr Králové 11,30 auta 13:30
2008 3.12  ne Jaroměř 7:30 bus 9:00