49. týden (4.12 - 10.12.2017)

03.12.2017 16:48
 OBSAZENÍ PLOCHY od 4.12.2017  do 10.12.2017
       
       
  13:00-13:45 ZŠ Dobré  
  13:45-14:45 ZŠ České Meziříčí  
  15:00-16:00 Přípravka 2008 + minihokej 2009 a ml. trénink
PONDĚLÍ 16:15-17:15 Mladší žáci trénink
4.12. 17:30-18:30 Starší žáci trénink
  18:45-20:00 Mladší dorost trénink
  20:15-21:15 Starší dorost trénink
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Týniště n.O.  
  11:45-13:00 ZŠ Opočno  
       
  15:30-16:45 Mladší žáci + přípravka 2008 trénink
ÚTERÝ 17:00-18:15 Starší žáci trénink
5.12. 18:30-19:45 Muži trénink
  20:00-21:00 Semechnice trénink
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
6.12.      
  18:00-20:30 TJ So Semechnice - HC Skuteč   -   muži mistrovské utkání
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
  11:45-13:00 ZŠ Opočno  
  13:30-14:30 ZŠ Opočno  
       
  15:30-16:30 Minihokej 2009 a ml. trénink
ČTVRTEK 16:45-17:45 Starší žáci trénink
7.12. 18:00-19:00 Mladší dorost trénink
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
  20:30-21:30 Stará garda  
       
       
       
  8:00-9:30 AČR  
      .
PÁTEK 15:00-16:15 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
8.12. 16:30-17:30 Mladší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:15-20:15 p. Lukášek  
  20:30-21:30 Sokol Jasenná  
       
       
  10:30-13:00 HC Opočno - HC Kutná Hora   -   starší dorost mistrovské utkání
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30  ŠKOLA BRUSLENÍ  
9.12. 16:45-18:00 p. Dovicin  
  18:15-19:30 volno k pronajmutí  
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HC Vrchlabí   -   mladší žáci mistrovské utkání
  11:00-13:00 HC Opočno - HC Vrchlabí   -   starší žáci mistrovské utkání
       
NEDĚLE 13:30-16:15 HC Opočno - HC Wikov Hronov - HC Vrchlabí   -   přípravka 2008 mistrovský turnaj
10.12.      
  17:00-19:30 HC Opočno - BK Nová Paka   -   muži mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
       
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 6.12  st Jaroměř 16:30 auta 18:00
Žáci 9.12  so Nový Bydžov 6:45 bus 9:00
2008 6.12  st Jičín 14:00 auta 16:15
Mladší dorost 10.12 ne Litomyšl 8,30 bus 11:00