6.týden (8.2.-14.2.2016)

04.02.2016 20:26
      OBSAZENÍ PLOCHY od 8.2.2016  do 14.2.2016
       
  13:15-14:15   Zš Voděrady
  15:00-16:00 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
PONDĚLÍ 16:15-17:15 trénink mladší žáci + přípravka 2006
8.2. 17:30-18:30 trénink starší žáci
  18:45-20:00 trénink dorost
  20:15-21:30 trénink junioři
       
       
  09:00-10:00   MŠ Týniště n.O
       
       
       
  15:30-16:45 trénink Mladší žáci + přípravka 2006
ÚTERÝ 17:00-18:15 trénink Starší žáci
9.2. 18:30-19:45 trénink Muži
  20:00-21:00 trénink Semechnice
       
       
       
       
  9:00-10:00   MŠ Týniště n.O.
  10:00-11:00   Mš Opočno
       
  14:00-16:00   veřejné bruslení
  16:15-17:15   škola bruslení
STŘEDA 18:00-20:30 mistrovské utkání TJ So Semechnice - ? - muži
10.2.      
  20:45-21:45 pronájem p. Valeš
       
       
  10:00-11:00   Zš Pohoří
  15:30-16:30 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
  17:00-19:00 mistrovké utkání HC Opočno - HC Varnsdorf - mladší žáci
ČTVRTEK      
11.2. 19:15-20:15 trénink dorost
  20:30-21:30 trénink stará garda
       
       
       
  8:00-10:00 pronájem AČR
  10:00-11:00   Zš Opočno
  15:00-16:15 trénink přípravka 2006 + minihokej 2007,2008 a ml.
PÁTEK 16:30-17:30 trénink starší žáci
12.2. 18:00-20:30 mistrovské utkání HC Opočno - HC N.Paka/Jičín - junioři
  20:45-22:00 trénink muži
       
       
       
  9:00-11:00 pronájem curling
  11:30-12:30 pronájem p. Tomek
  13:30-15:00   veřejné bruslení
  15:15-16:30   škola bruslení
SOBOTA 17:00-19:00 pronájem Očelice
13.2.      
  19:45-21:15 pronájem p.Tláskal
       
       
       
  9:00-12:00 mistrovské utkání HC Opočno - St. Nový Bydžov - HC Krkonoše (TU) - minihokej 2008
  12:15-13:45 přátelské utkání HC Opočno - TJ Sp. Nové Město n.M. - mladš žáci
       
NEDĚLE 14:00-16:00   veřejné bruslení
14.2. 17:00-19:30 baráž o 1 krajskou ligu mužů HC Opočno - HC Wikov Hronov  -  muži
  19:45-20:45 pronájem p.Paštika
       
       
       
       
 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
junioři čt 11.2 Nový Bydžov 16:30 bus 18:45
muži st 10.2 Třebechovice 16:45 auta 18:00
starší žáci so 13.2 Poděbrady 10:30 auta 13:00
přípravka 2006 so 13.2 Hradec Králové 9:30 auta 11:15
minihokej 2007 so 13.2. Nové Město n.M. 7:45 auta 9:00
dorost so  13.2. Nová Paka 14:15 bus 16:45