7.týden(15.-21.2.2016)

04.02.2016 20:30
      OBSAZENÍ PLOCHY od 15.2.2016  do 21.2.2016
       
  12:30-14:30 trénink veřejné bruslení
  15:00-16:00 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
PONDĚLÍ 16:15-17:15 trénink mladší žáci + přípravka 2006
15.2. 17:30-18:30 trénink starší žáci
  18:45-20:00 trénink dorost
  20:15-21:30 trénink junioři
       
       
  10:00-11:00   MŠ Týniště n.O
  11:00-12:00   SŠ Opočno
       
  12:30-14:30   veřejné bruslení
  15:30-16:45 trénink Mladší žáci + přípravka 2006
ÚTERÝ 17:00-18:15 trénink Starší žáci
16.2. 18:30-19:45 trénink Muži
  20:00-21:00 trénink Semechnice
       
       
       
       
  9:00-10:00   MŠ Týniště n.O.
  10:00-11:00   Mš Opočno
       
  14:00-16:00   veřejné bruslení
  16:15-17:15   škola bruslení
STŘEDA 17:30-19:00   volno k pronajmutí
17.2. 19:30-20:30   HC Medvídci
  20:45-22:00 pronájem p. Valeš
       
       
  12:30-14:30   veřejné bruslení
  15:30-16:30 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
  16:45-17:45 trénink starší žáci
ČTVRTEK 18:00-19:00 trénink dorost
18.2. 19:15-20:15 trénink junioři
  20:30-21:30 trénink stará garda
       
       
       
  8:00-10:00 pronájem AČR
  12:30-14:30   veřejné bruslení
  15:00-16:15 trénink přípravka 2006 + minihokej 2007,2008 a ml.
PÁTEK 16:30-17:30 trénink mladší žáci
19.2. 17:45-19:00 trénink muži
  19:30-22:00 mistrovské utkání TJ So Semechnice - HC Skuteč  -  muži
       
       
       
  9:00-11:00   curling
  11:30-12:30 pronájem p. Tomek
       
  13:00-15:15 mistrovské utkání HC Opočno - HC Česká Lípa - dorost
SOBOTA 15:30-16:30   škola bruslení
20.2. 17:00-19:00   veřejné bruslení
  19:45-21:15 pronájem p.Tláskal
       
       
       
  9:00-11:00 mistrovské utkání HC Opočno - HC Krkonoše - přípravka 2006
  11:30-12:30   volno k pronajmutí
  12:45-13:45   volno k pronajmutí
NEDĚLE 14:00-16:00   veřejné bruslení
21.2. 17:00-19:30 baráž o 1. krajskou ligu HC Opočno - SK Třebechovice p.O. - muži
  19:45-20:45 pronájem p.Paštika
       
       
       
       
 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
muži st 17.2 Nové Město n.M. 16:30 auta 18:00
žáci so 20.2 Nový Bydžov 6:45 bus 9:00
minihokej 2008 ne 21.2 Rychnov n.K. 6:45 auta 8:00
minihokej 2009 so 20.2 Lomnice - turnaj 7:00 auta 9:35