8.týden(22.-28.2.2015)

04.02.2016 20:34
      OBSAZENÍ PLOCHY od 22.2.2016  do 28.2.2016
  10:45-11:15   Zš Opočno
  11:45-13:00   Zš Opočno
  15:00-16:00 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
PONDĚLÍ 16:15-17:15 trénink mladší žáci + přípravka 2006
22.2. 17:30-18:30 trénink starší žáci
  18:45-19:45 trénink dorost
  20:00-22:00 přátelské utkání HC Opočno (junioři) - TJ So Čestice (muži)
       
       
  10:00-11:00   MŠ Týniště n.O
  11:45-13:00   Zš Opočno
  13:15-14:45   Zš Dobruška
       
  15:30-16:45 trénink Mladší žáci + přípravka 2006
ÚTERÝ 17:00-18:15 trénink Starší žáci
23.2. 18:30-19:45 trénink Muži
  20:00-21:00 trénink Semechnice
       
       
       
       
  9:00-10:00   MŠ Týniště n.O.
  10:00-11:00   Mš Opočno
  12:30-13:45   Zš Dobruška
  14:00-16:00   veřejné bruslení
  16:15-17:15   škola bruslení
STŘEDA 18:00-20:30 mistrovské utkání TJ So Semechnice - SK Třebechovice p.O.  B  -  muži
24.2.      
  20:45-21:45 pronájem p. Valeš
       
       
  14:00-15:15   ZŠ Opočno
  15:30-16:30 trénink minihokej 2007, 2008 a mladší
  16:45-17:45 trénink starší žáci
ČTVRTEK 18:00-19:00 trénink dorost
25.2. 19:15-20:15 trénink junioři
  20:30-21:30 trénink stará garda
       
       
       
  8:00-10:00 pronájem AČR
  11:45-13:00   ZŠ Opočno
  15:00-16:15 trénink přípravka 2006 + minihokej 2007,2008 a ml.
PÁTEK 16:30-17:30 trénink mladší žáci
26.2. 17:45-19:00 trénink muži
  19:30-20:30 pronájem p. Tomek
  20:45-22:00   p. Dostálek
       
       
  9:00-11:00 mistrovské utkání Hc Opočno-HC Jičín - ml. žáci
  11:00-13:00 mistrovské utkání Hc Opočno-HC Jičín - st.žáci
       
  13:30-15:00   veřejné bruslení
SOBOTA 15:15-16:30   škola bruslení
27.2. 17:00-19:30 semifinále krajské ligy juniorů HC Opočno - ? - junioři
  19:45-21:15 pronájem p.Tláskal
       
       
       
  9:00-11:00   curling
  11:30-13:30 mistrovské utkání HC Opočno - HC Lomnice n.P. - ml. žáci
  13:30-15:30 mistrovské utkání HC Opočno - HC Lomnice n.P. - st. žáci
NEDĚLE      
28.2. 17:00-19:30 baráž o 1. krajskou ligu HC Opočno - TJ Sp. Nové Město n.M.  -  muži
  19:45-20:45 pronájem p.Paštika
       
       
       
       
 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
muži st. 24.2 Hronov 16:15 auta 18:00
junioři pá 26.2 Frýdlant 16:00 bus 20:00
přípravka 2006 ne 28.2 Nový Bydžov 7:00 auta 9:00
minihokej 2007 so 27.2 Náchod 13:30 auta 15:00
dorost ne 28.2 Česká Lípa   bus