Zásahy brankářů: domácí: 17, hostující 35

Sestava domácí: Šnajdr (40 minut), Bláha (20 minut)

Obrana: Žid, Burdych, Jakl, Šitina, Serbousek

Útoky: Černík, Srpek, Lukášek, Řehák, Bury, Smola, Chmelík, Škrabal, Přibyl

Sestava hosté: brankář Novohradský

Šverák, Sajdl, Jiruška, Bárta, Sedlák, Mlateček, Šťastný, Dočkal, Bartoň, Rubák, Řičař, Kopecký, Pokorný

Branky:

1.třetina:Bury (Jakl) 1:0, Šverák (Bárta) 1:1, Řičář 1:2, Řehák (Chmelík,Žid) 2:2, Mlateček (Kopecký, Řičář) 2:3, Srpek (Černík, Lukášek) 3:3, Lukášek (Černík) 4:3, Chmelík (Řehák, Žid) 5:3, Pokorný (Šťastný, Šverák) 5:4,

2.třetina: Dočkal (Šverák) 5:5, Srpek (Žid, Burdych) 6:5, Černík (Jakl, Burdych) 7:5, 3.třetina: Přibyl 8:5

Vyloučení: 3:7, využití 3:1

Zápas s nádechem derby ( vždyť v týmu Čestic hostuje z Opočna několik hráčů) přineslo sice hodně branek, ale pohledných akcí mnoho ne.

V 1.třetině každá druhá střela znamenala gól. Ve 2.třetině to byl spíše boj o střední pásmo, 3.třetina se již odvíjela podle not domácích Baronů. Rozchytaný hostující brankář toho již mnoho pochytal nebo akce končily nepřesností.