Seznam přihlášených účastníků na kemp + rozdělení do skupin

16.08.2016 15:08

Hokejový kemp v České Třebové 23.-28.8.2016

Seznam přihlášených účastníků + rozdělení do skupin

 

Příjezdy účastníků dle zařazení do skupin,

minimálně 1hod.před tréninkem na ledě

 

skupina poř.č příjmení jméno ročník klub-město post ubytování

1.skupina

45

Stiblík

Marek

2008

RK

H

NE

46

Nosek

Jan

2008

Solnice

H

NE

47

Šeda

Matěj

2008

RK

H

NE

48

Stříteský

Lukáš

2008

ČT

H

NE

49

Palán

Matyáš

2008

ČT

H

ANO

50

Kukla

Vojtěch

2008

ČT

B

ANO

51

Sirový

Tomáš

2008

ČT

H

NE

52

Javůrek

Jakub

2008

Čestice

H

ANO

53

Stejskalová

Nikol

2008

Opočno

H

ANO

54

Orság

Tomáš

2008

Opočno

H

ANO

55

Maštera

Oliver

2008

ČT

H

NE

56

Cartmell

Oliver

2008

ČT

H

NE

57

Vencl

Radek

2008

ŽBK

H

NE

58

Mihulka

Antonín

2008

Slat.n.Z.

H

NE

59

Vítek

Jan

2009

Č.Rybná

H

NE

60

Elčkner

Jiří

2009

Čistá

H

NE

61

Vašků

Matyáš

2009

ČT

H

NE

62

Uhlíř

Vojtěch

2009

Opočno

H

ANO

63

Doležel

Tomáš

2009

Chn

H

NE

64

Pávek

Tomáš

2009

Chn

H

NE

65

Stárek

 

2009

Chn

H

NE

2.skupina

23

Kučera

Lukáš

2005

Chn

H

NE

24

Stříteský

Martin

2005

ČT

H

NE

25

Šrajer

Dan

2005

Seč

H

NE

26

Šoulák

Václav

2005

ČT

H

NE

27

Kukla

Adam

2005

ČT

H

ANO

28

Pecháček

Matěj

2005

Trstěnice

H

NE

29

Paštika

Radek

2005

Opočno

H

ANO

30

Paseka

Štěpán

2005

Opočno

H

ANO

31

Havlíček

Lukáš

2005

Opočno

H

ANO

32

Mudroch

Daniel

2005

Opočno

H

ANO

33

Brand

Matěj

2006

ČT

H

NE

34

Jiruf

Kamil

2006

ČT

H

NE

35

Kalousek

Jan

2006

ČT

H

NE

36

Klacl

Jakub

2006

ČT

H

NE

37

Pithart

Václav

2006

Opočno

H

ANO

38

Kovářová

Tereza

2007

ČT

H

NE

39

Králíček

Benjamin

2007

Opočno

H

ANO

40

Bašek

Jaroslav

2007

Opočno

H

ANO

41

Havlíček

Denis

2007

Opočno

H

ANO

42

Sychrovský

David

2007

Opočno

H

ANO

43

Pelikán

Matěj

2007

Lužná

H

NE

44

Prachař

Maxim

2007

Žbk

H

NE

    Ohnoutek Martin 2006 Opočno H ANO

3. Skupina

1

Čihák

Jan

2000

Opočno

H

ANO

2

Umlauf

Lukáš

2001

ČT

H

NE

3

Novotný

Radim

2002

ČT

H

NE

4

Stolín

Jan

2002

ČT

H

NE

5

Půlpán

Vojtěch

2002

Opočno

H

ANO

6

Mňuk

Vojtěch

2002

Opočno

H

ANO

7

Peňáz

Jan

2002

Opočno

H

ANO

8

Volf

Jakub

2002

Opočno

H

ANO

9

Pavlík

Jan

2002

Opočno

H

ANO

10

Hlaváč

Martin

2002

Opočno

H

ANO

11

Kolář

Ondřej

2003

ČT

H

NE

12

Palán

Vojtěch

2003

ČT

H

NE

13

Kubeš

Jakub

2003

Opočno

B

ANO

14

Hovorka

Jakub

2003

Opočno

H

ANO

15

Verner

Jakub

2004

ČT

H

NE

16

Peňáz

Václav

2004

Opočno

H

ANO

17

Kubíček

Marek

2004

Opočno

H

ANO

18

Hvězda

Vít

2004

Opočno

H

ANO

19

Matyáš

Martin

2002

Opočno

H

ANO

20

Stejskal

Martin

2004

Opočno

H

ANO

21

Beránek

Jiří

2004

Opočno

B

ANO

  22 Kopecký Jiří 2004 Opočno H ANO
    Jiruška Filip 2003 Opočno H ANO