Pořadatel: HC Opočno mužstvo mladších žáků

Místo konání: Hokejový stadion HC Opočno, ul. Pohořská 712, Opočno 51773

Hlavní pořadatel: Paseka Martin, Aleš Hvězda

Rozhodčí: Zajištěni rozhodčí s platnou licencí rozhodčího.

Zdravotní služba: Zajištěna

Startovné: 2000,- Kč, musí být zaplaceno před začátkem zápasu

Kategorie: Turnaje se mohou účastnit hráči ročníku narození 2004 a mladší.

Identifikace hráčů: Všichni hráči musí mít sebou platné registrační průkazy. Každé mužstvo musí mít sebou dvě různé sady dresů. Vedoucí mužstev předají zapisovateli před svým prvním zápasem soupisku hráčů s uvedenými čísly obou sad dresů.

Hrací systém: Mužstva jsou rozlosována do dvou skupin po třech účastnících. Ve skupině hrají v základní části každý s každým. Podle umístění ve skupinách hrají v druhé části se stejně umístěným ze druhé skupiny o konečné pořadí.

Pravidla turnaje: Hraje se dle platných pravidel ČSLH a těchto propozic. Hrací doba je stanovena na 2x15 minut čistého času s přestávkou 2 minuty. Každá třetina se boduje zvlášť. Při rovnosti bodů v tabulce skupiny po základní části rozhoduje o umístění ve skupině výsledek vzájemného zápasu, rozdíl skóre, počet vstřelených branek, počet obdržených branek a los a to v tomto uvedeném pořadí. V případě nerozhodného výsledku zápasů o umístění v druhé části turnaje budou po základní hrací době prováděny samostatné nájezdy, první série po třech a případné další po jednom. V první sérii musí nájezdy provádět pokaždé jiný hráč.

Tresty: Menší trest - 1 minuta, větší trest - 3 minuty, osobní trest - 7 minut. Hráč vyloučený do konce utkání nesmí hrát v následujícím utkání svého mužstva ani provádět případné samostatné nájezdy při nerozhodném výsledku ve druhé části turnaje.

Občerstvení: Občerstvení bude zajištěno na zimním stadionu a nedaleké restauraci „U Slunce“, Zámecká 45 Opočno – možnost objednání obědů .

Závěr: Po ukončení posledního utkání turnaje bude provedeno vyhodnocení a předání cen. Dále budou vyhlášeni a oceněni nejlepší a nejmladší hráči celého turnaje – útočník, obránce, brankář.

Rozlosování turnaje:

Skupina A:                                             Skupina B:

1. HC Opočno                                          1. TJ Lanškroun

2. HC Chotěboř                                        2. HC Frýdlant

3. TJ Lokomotiva Česká Třebová                     3. HC Jičín

Časový harmonogram: - pouze orientační, skutečné časy se budou odvíjet od průběhu jednotlivých zápasů.