Místo konání: Zimní stadion Opočno

Hlavní pořadatel: Daniel Trubač

Startovné: 2 000 Kč

Kategorie: přípravka 2008 – hráči ročníku narození 2008 a mladší

Hrací systém: každý s každým Hrací doba: 2 x 15 minut čistého času s dvouminutovou přestávkou. Po každém utkání bude probíhat úprava ledu. Pravidla: hraje se dle pravidel ČSLH. Hraje se na celé hřiště. Každá třetina se boduje zvlášť. Za vítězství jsou uděleny dva body, za remízu jeden bod. Při rovnosti bodů rozhodují výsledky vzájemného zápasu, rozdíl skóre, počet vstřelených branek, počet obdržených branek, los.

Tresty: vyloučení=samostatný nájezd

Občerstvení: Občerstvení bude zajištěno po celou dobu turnaje v bufetu na zimním stadionu.

Po ukončení posledního utkání bude uskutečněno slavnostní zakončení turnaje. Všechny týmy obdrží věcné ceny, poháry a první tři týmy medaile. Bude vyhodnocen nejlepší hráč, střelec a brankář.

Na Vaší účast se těší trenéři přípravek a minihokeje.