11.týden (11.3. - 17.3.2019)

11.03.2019 08:55
OBSAZENÍ PLOCHY od 11.3.2019  do 17.3.2019
       
       
  13:00-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
  15:00-16:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
11.3. 18:45-19:45 Dorost trénink
  20:00-21:00 Junioři trénink
       
       
       
       
       
  13:00-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
12.3. 18:45-20:00 Muži trénink
       
       
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA      
13.3. 17:00-18:00 Brankářský trénink  
  18:15-19:30 Junioři + dorost  
  20:00-21:15 p. Valeš  
       
       
       
  13:00-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 16:00-17:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
14.3. 17:15-18:15 Mladší žáci trénink
  18:30-19:30 Dorost trénink
  19:45-20:45 Junioři trénink
       
       
       
  8:00-9:30 AČR  
      .
  13:00-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
PÁTEK 15:00-16:15 Minihokej 2011 a mladší trénink
15.3. 16:30-17:30 Starší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-22:00 HC Opočno - St. Nový Bydžov   -   junioři mistrovské utkání
       
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HC Město Rychnov n.K.   -   mladší žáci mistrovské utkání
  11:00-13:00 HC Opočno - HC Město Rychnov n.K.   -   starší žáci mistrovské utkání
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
16.3. 17:00-19:30 HC Opočno - HC Sp. Polička   -   dorost mistrovské utkání
       
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
       
  10:00-11:30 p. Dovicin  
NEDĚLE 13:30-16:00 DĚTSKÝ KARNEVAL NA LEDĚ  
17.3. 16:15-17:15    
  17:30-19:30 POSLEDNÍ VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Přípravka 2009 17.3  ne Hradec Králové 7:30 auta 9:00
Junioři 17.3  ne Lomnice n.P. 8:00 auta 10:45
Přípravka 2009 13.3  st Nové Město 15:45 auta 17:00