2.týden (7.1 - 13.1.2019)

07.01.2019 08:35
 OBSAZENÍ PLOCHY od 7.1.2019  do 13.1.2019
       
       
       
  15:00-16:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
7.1. 18:45-19:45 Dorost trénink
  20:00-21:00 Junioři trénink
       
       
       
       
       
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
8.1. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 Semechnice trénink
       
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
9.1. 17:00-18:15    
  18:30-20:30 Muži trénink
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
  8:15-9:15 ZŠ Dobruška  
       
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 16:00-17:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
10.1. 17:15-18:15 Mladší žáci trénink
  18:30-19:30 Dorost trénink
  19:45-20:45 Junioři trénink
  21:00-22:00 Stará garda  
       
       
  8:00-9:30 AČR  
  10:00-11:00  ZŠ České Meziříčí .
       
PÁTEK 15:00-16:15 Minihokej 2011 a mladší trénink
11.1. 16:30-17:30 Starší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-22:00 HC Opočno - HC Náchod   -   junioři mistrovské utkání
       
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HC Dvůr Králové n.L.   -   mladší žáci mistrovské utkání
  11:00-13:00 HC Opočno - HC Dvůr Králové n.L.   -   starší žáci mistrovské utkání
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
12.1. 17:00-18:00 p. Lukášek  
  18:15-19:30 Králova Lhota  
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
  10:00-12:30 HC Opočno - TJ Sp. Nové Město n.M.   -   dorost mistrovské utkání
  12:45-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
13.1. 16:30-18:00 p. Lounek  
  18:15-19:30 volno k pronajmutí  
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Přípravka 2009 13.1  ne Rychnov n.K. 9:15 auta 10:50
Junioři 12.1  so Lanškroun 14:30 bus 17:00