3.týden (14.1 - 20.1.2019)

14.01.2019 08:37
OBSAZENÍ PLOCHY od 14.1.2019  do 20.1.2019
       
       
       
  15:00-16:00 Přípravka 2009 + minihokej 2011 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
14.1. 18:45-19:45 Dorost trénink
  20:00-21:00 Junioři trénink
       
       
       
  10:00-11:00 ZŠ Opočno  
  11:00-12:00 ZŠ Opočno  
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
15.1. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 Semechnice trénink
       
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
16.1.      
  18:00-20:30 TJ So Semechnice - HC Opočno   -   muži mistrovské utkání
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
  8:15-9:15 ZŠ Dobruška  
       
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 16:00-17:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
17.1. 17:15-18:15 Mladší žáci trénink
  18:30-19:30 Dorost trénink
  19:45-20:45 Junioři trénink
  21:00-22:00 Stará garda  
       
       
  8:00-9:30 AČR  
      .
       
PÁTEK 15:00-16:15 Minihokej 2011 a mladší trénink
18.1. 16:30-17:30 Starší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-20:30 p. Lukášek   
  20:45-21:45  volno k pronajmutí  
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HC Město Rychnov n.K.   -   mladší žáci mistrovské utkání
  11:00-13:00 HC Opočno - HC Město Rychnov n.K.   -   starší  žáci mistrovské utkání
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
19.1. 17:00-19:30 HC Opočno - HC Spartak Polička   -   junioři mistrovské utkání
       
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HC Náchod   -   přípravka 2009 mistrovské utkání
  11:15-12:15 p. Lounek  
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
20.1.      
  17:00-19:30 HC Opočno - SK Třebechovice   -   muži mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Minihokej 2010 19.1  so Jaroměř 7:45 auta 9:15
Dorost 19.1  so Nový Bydžov 15:45 bus 18:00
Mladší žáci 20.1  ne Třebechovice 7:45 auta 9:00