48.týden (25.11. - 1.12.2019)

04.11.2019 08:55
OBSAZENÍ PLOCHY od 25.11.2019  do 1.12.2019
       
  8:00-9:00 ZŠ Dobruška - 4 a 5 třída  
  10:00-11:00 ZŠ Opočno - 5 třída  
  15:00-16:00  2009 + 2010 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
25.11. 18:45-20:00 Junioři + Dorost trénink
  20:15-21:15 Stará garda  
       
       
       
  9:00-10:00 ZŠ České Meziříčí  - 1 třída  
  11:00-12:00 ZŠ Dobruška - 5 třída  
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
26.11. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 Semechnice  
       
       
       
  9:00-10:00 MŠ Týniště n.O.  
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
  11:00-12:00 ZŠ Dobruška - 4 třída  
  12:00-13:00 ZŠ Opočno - SPV  
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 2009 + 2010 trénink
27.11.      
  18:00-20:30 HC Opočno - SK Třebechovice p.O.   -   muži mistrovské utkání
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
       
  10:00-11:00 ZŠ Opočno - 2 třída  
  14:45-15:45 Minihokej základna trénink
  15:45-16:45  2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 17:00-18:00 2009 + 2010 trénink
28.11. 18:15-19:15 Mladší žáci trénink
  19:30-20:45 Junioři + Dorost trénink
       
       
       
  8:00-9:30 AČR  
  10:00-11:00 ZŠ České Meziříčí - 2 třída  
      .
       
PÁTEK 15:00-16:15 2011 a mladší trénink
29.11. 16:30-17:30 Starší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-20:30 volno k pronajmutí  
       
       
  9:00-12:00 HC Opočno - HC Náchod - HC Mountfield HK   -   minihokej 2010 mistrovský turnaj
       
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
30.11.      
  17:00-19:00 Curling  
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
  9:30-12:00 HC Opočno - HC Skuteč   -   dorost mistrovské utkání
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
1.12.      
  17:00-19:30 TJ So Semechnice - HC Trutnov  B   -   muži mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 1.12  ne Náchod 15:00 auta 17:00
Žáci 30.11  so Dvůr Králové 12:30 auta 14,25
2009 1.12  ne Třebechovice 8:30 auta 10:00
2011-I 30.11  so Nová Paka 7:45 auta 10:15
2011-II 30.11  so Rychnov n.K. 15:45 auta 17:30
Junioři 30.11  so Moravská Třebová 14:30 bus 17:30
Mladší žáci 25.11  po Nové Město n.M. 15:45 auta 17:00