4.týden (21.1 - 27.1.2019)

21.01.2019 08:39
OBSAZENÍ PLOCHY od 21.1.2019  do 27.1.2019
       
       
       
  15:00-16:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
21.1. 18:45-19:45 Dorost trénink
  20:00-21:15 Junioři trénink
       
       
       
  10:00-11:00 ZŠ Opočno  
       
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
22.1. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 Semechnice trénink
       
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
  12:30-13:30 SŠ Opočno  
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
23.1.      
  18:00-20:30 TJ So Semechnice - SK Třebechovice   -   muži mistrovské utkání
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
  8:15-9:15 ZŠ Dobruška  
       
  12:30-13:30 SŠ Opočno  
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 16:00-17:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
24.1. 17:15-18:15 Mladší žáci trénink
  18:30-19:30 Dorost trénink
  19:45-20:45 Junioři trénink
  21:00-22:00 Stará garda  
       
       
  8:00-9:30 AČR  
  10:00-13:00 ZŠ Opočno .
       
PÁTEK 15:00-16:15 Minihokej 2011 a mladší trénink
25.1. 16:30-17:30 Starší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-20:30 Semechnice  
  20:45-21:45 volno k pronajmutí   
       
  9:00-11:00 Curling  
  11:15-13:15 HC Opočno - HC Mountfield HK   -   přípravka 2009   mistrovské utkání
  13:30-16:00 TÝDEN HOKEJE  
SOBOTA 16:30-18:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
26.1.      
  18:30-19:30 p. Lukášek  
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
  9:00-10:15 volno k pronajmutí  
  10:30-12:00 p. Lounek  
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
27.1.      
  17:00-19:30 HC Opočno - TJ Sp. Nové Město n.M.   -   muži mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Přípravka 2009 27.1  ne Dvůr Králové 13:00 auta 15:00
Junioři 27.1  ne Chrudim 8:00 bus 10:30
Dorost 26.1  so Skuteč 8:30 bus 11:15