46.týden (12.11 - 18.11.2018)

12.11.2018 08:14
 OBSAZENÍ PLOCHY od 12.11.2018  do 18.11.2018
       
       
       
  15:00-16:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
12.11. 18:45-19:45 Dorost trénink
  20:00-21:00 Junioři trénink
       
       
       
  8:45-9:45 ZŠ České Meziříčí - 1. třída  
  10:00-11:00 MŠ Týniště n.O.  
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
13.11. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 Semechnice trénink
       
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
14.11. 17:15-19:15 HC Opočno - HC Wikov Hronov   -   starší žáci mistrovské utkání
  18:30-19:30 volno k pronajmutí  
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
  08:45-09:45 ZŠ České Meziříčí  
  10:00-11:00 ZŠ České Meziříčí  
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 16:00-17:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
15.11. 17:15-18:15 Mladší žáci trénink
  18:30-19:30 Dorost trénink
  19:45-20:45 Junioři trénink
  21:00-22:00 Stará garda  
       
       
  8:00-9:30 AČR  
      .
       
PÁTEK 15:00-16:15 Minihokej 2011 a mladší trénink
16.11. 16:30-17:30 Starší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-20:30 p. Lukášek  
  20:45-21:45 volno k pronajmutí  
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HCM Jaroměř   -   mladší žáci mistrovské utkání
  11:00-13:00 HC Opočno - HCM Jaroměř   -   staří žáci mistrovské utkání
  13:30-16:30 HC Opočno - SK Třebechovice - HCM Jaroměř   -   minihokej 2010 mistrovský turnaj
SOBOTA      
17.11. 17:00-19:30 HC Opočno - TJ Lanškroun   -   junioři mistrovské utkání
       
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
  09:00-12:00 HC Opočno - HC Mountfield - HC Dvůr Králové   -   přípravka 2009 mistrovský turnaj
       
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
18.11.      
  17:00-19:30 TJ So Semechnice - BK Nová Paka   -   muži mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 18.11  ne Nový Bydžov 14:45 bus 17:00
Junioři 16.11  pá Náchod 18:15 auta 20:00
Dorost 18.11 Nové Město 7:45 auta 9:00