47.týden (19.11 - 25.11.2018)

19.11.2018 00:00
 OBSAZENÍ PLOCHY od 19.11.2018  do 25.11.2018
       
       
       
  15:00-16:00 Přípravka 2009 + minihokej 2011 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
19.11. 18:45-19:45 Dorost trénink
  20:00-21:00 Junioři trénink
       
       
       
  8:45-9:45 ZŠ České Meziříčí  
  10:00-11:00 MŠ Týniště n.O.  
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
20.11. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 Semechnice trénink
       
       
       
  9:00-10:00 MŠ Týniště n.O.  
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
21.11.      
  18:00-20:30 HC Opočno - HC Náchod   -   muži mistrovské utkání
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
  8:45-9:45 ZŠ České Meziříčí  
  10:00-11:00 ZŠ České Meziříčí  
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 16:00-17:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
22.11. 17:15-18:15 Mladší žáci trénink
  18:30-19:30 Dorost trénink
  19:45-20:45 Junioři trénink
  21:00-22:00 Stará garda  
       
       
  8:00-9:30 AČR  
      .
       
PÁTEK 15:00-16:15 Minihokej 2011 a mladší trénink
23.11. 16:30-17:30 Starší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-20:30 p. Lukášek  
  20:45-21:45 volno k pronajmutí  
       
       
  10:00-12:30 HC Opočno - St. Nový Bydžov   -   dorost mistrovské utkání
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
24.11. 17:00-18:00 volno k pronajmutí  
  18:15-19:30 volno k pronajmutí  
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
  9:00-12:00 Minihokej  
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
25.11.      
  17:00-19:30 TJ So Semechnice - SK Třebechovice   -   muži mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 25.11  ne Trutnov 14:45 bus 17:00
Žáci 24.11  so Náchod 7:45 auta 9:30
Přípravka 2009 25.11  ne Náchod 7:45 auta 9:30
Junioři 25.11  ne Polička 13:30 bus 16:15