50.týden (10.12 - 16.12.2018)

03.12.2018 08:24
 OBSAZENÍ PLOCHY od 10.12.2018  do 16.12.2018
       
       
       
  15:00-16:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
10.12. 18:45-19:45 Dorost trénink
  20:00-21:15 Junioři trénink
       
       
       
       
       
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
11.12. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 Semechnice trénink
       
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
12.12.      
  18:00-20:30 TJ So Semechnice - HC Náchod   -   muži mistrovské utkání
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
       
  8:45-9:45 ZŠ České Meziříčí  
  10:00-11:00 ZŠ České Meziříčí  
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 16:00-17:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
13.12. 17:15-18:15 Mladší žáci trénink
  18:30-19:30 Dorost trénink
  19:45-20:45 Junioři trénink
  21:00-22:00 Stará garda  
       
       
  8:00-9:30 AČR  
  10:00-11:00 ZŠ České Meziříčí .
  11:30-13:30 ZŠ Opočno  
PÁTEK 15:00-16:15 Minihokej 2011 a mladší trénink
14.12. 16:30-17:30 Starší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-22:00 HC Opočno - St. Nový Bydžov   -   junioři mistrovské utkání
       
       
  9:00-11:00 HC Opočno - St. Nový Bydžov   -   mladší žáci  
  11:00-13:00 HC Opočno - St. Nový Bydžov   -   starší žáci  
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
15.12. 16:45-18:15 p. Růžička  
  18:30-19:30 p. Lukášek  
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
       
       
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
16.12.      
  17:00-19:30 HC Opočno - HC Dvůr Králové   -   junioři mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 12.12  st Třebechovice 16:30 auta 18:00
2010 15.12  so Trutnov 10:30 auta 12:30
2009 16.12  ne Jičín 6:45 auta 9:00
Dorost 16.12  ne Česká Třebová 14:00 bus 16:30