5.týden (28.1 - 3.2.2019)

28.01.2019 08:41
OBSAZENÍ PLOCHY od 28.1.2019  do 3.2.2019
  8:40-13:00 ZŠ Opočno  
       
       
  15:00-16:00 Přípravka 2009 + minihokej 2011 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
28.1. 18:45-19:45 Dorost trénink
  20:00-21:15 Junioři trénink
       
       
       
  10:00-11:00 ZŠ Opočno  
  11:30-14:30 ZŠ Opočno  
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
29.1. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 Semechnice trénink
       
       
       
  9:00-10:00 ZŠ Opočno  
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
  11:00-12:30 ZŠ Opočno  
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
30.1.      
  18:00-20:30 HC Opočno - TJ So Semechnice   -   muži mistrovské utkání
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
  10:00-11:00 ZŠ Pohoří  
  11:30-14:30 ZŠ Opočno  
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 16:00-17:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
31.1. 17:15-18:15 Mladší žáci trénink
  18:30-19:30 Dorost trénink
  19:45-20:45 Junioři trénink
  21:00-22:00 Stará garda  
       
       
  8:00-9:30 AČR  
      .
  12:30-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
PÁTEK 15:00-16:15 Minihokej 2011 a mladší trénink
1.2. 16:30-17:30 Starší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-20:30 Semechnice trénink
  21:45-22:45 volno k pronajmutí  
       
  9:00-11:00    
  11:30-12:30    
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
2.2. 17:00-19:30 HC Opočno - HC Lomnice n.P.   -   junioři mistrovské utkání
       
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HCM Jaroměř   -   mladší žáci mistrovské utkání
  11:00-13:00 HC Opočno - HCM Jaroměř   -   starší žáci mistrovské utkání
       
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
3.2.      
  17:00-19:30 TJ So Semechnice - TJ Sp. Nové Město n.M.   -   muži mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Minihokej 2010 2.2  so Nová Paka 8:00 auta 10:30
Dorost 2.2  so Polička 13:30 bus 16:15
Žáci 2.2  so Nový Bydžov 7:00 bus 9:30
Muži 3.2  ne Třebechovice 15:30 auta 17:00