5. týden (29.1 - 4.2.2018)

15.01.2018 16:08
 OBSAZENÍ PLOCHY od 29.1.2018  do 4.2.2018
       
  11:30-12:30 SŠ Opočno  
  13:15-14:15 ZŠ Voděrady  
  15:00-16:00 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a ml. trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
29.1. 18:45-20:00 Mladší dorost trénink
  20:15-21:15 Starší dorost trénink
       
       
       
       
  8:00-9:00 SŠ Opočno  
  11:30-12:30 SŠ Opočno  
       
       
  15:30-16:45 Mladší žáci + přípravka 2008 trénink
ÚTERÝ 17:00-18:15 Starší žáci trénink
30.1. 18:30-19:45 Muži trénink
  20:00-21:00 Semechnice trénink
       
       
       
  8:00-9:00 ZŠ Opočno - 1 třída  
  9:00-10:00 ZŠ Opočno - 1 třída  
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
31.1. 17:00-18:00 Brankářský trénink trénink
  18:15-19:15 Přípravka 2008, 2009 trénink
  19:30-20:30 volno k pronajmutí  
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
  10:00-11:00 ZŠ Pohoří  
  11:30-12:30 SŠ Opočno  
       
  15:30-16:30 Minihokej 2009 a ml. trénink
ČTVRTEK 16:45-17:45 Starší žáci trénink
1.2. 18:00-19:00 Mladší dorost trénink
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
  20:30-21:30 Stará garda  
       
       
       
  9:30-11:00 AČR  
  11:15-12:15 p. Valeš .
  12:30-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
PÁTEK 15:00-16:15 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
2.2. 16:30-17:30 Mladší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-20:30 Semechnice trénink
  20:45-21:45 Jasenná  
       
  9:00-11:00 Curling  
  11:15-13:15 HC Opočno - SK Třebechovice p.O.   -   st.žáci přátelské utkání
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
3.2. 16:45-17:45 p. Lukášek  
  18:00-19:30 p. Pinkas  
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
  9:00-12:00 volno k pronajmutí  
       
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
4.2. 17:00-19:30 HC Opočno - HC Wikov Hronov   -   muži mistrovské utkání
       
  19:45-20:45 p. Jelen  
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 31.1  st Nový Bydžov 15:45 bus 18:00
Minihokej 2009 3.2  so Vrchlabí 8:00 auta 10:30
           
Minihokej 2010 4.2  ne Jaroměř 7:30 auta 9:00