51.týden (16.12 - 22.12.2019)

18.11.2019 14:56
OBSAZENÍ PLOCHY od 16.12.2019  do 22.12.2019
  8:00-9:00 ZŠ Opočno - 4 třída  
  10:00-11:15 ZŠ Opočno - 5 třída  
  13:00-14:00 ZŠ Voděrady  
  15:00-16:00 2009 + 2010 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
16.12. 18:45-20:00 Junioři + Dorost trénink
  20:15-21:15 Stará garda  
       
       
       
       
  10:00-11:00 ZŠ Opočno - 3 třída  
  11:00-12:00 ZŠ Opočno - 4 třída  
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
17.12. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 Semechnice  
       
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
  11:45-13:00 ZŠ Opočno - SPV  
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 2009 + 2010 trénink
18.12. 17:00-18:00 Brankářský trénink trénink
  18:15-19:30 Junioři + dorost trénink
  20:00-21:15 p. Valeš  
       
       
  11:45-13:00 ZŠ Opočno - 7 třída  
  14:45-15:45 Minihokej - základna  
  15:45-16:45 Minihokej 2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 17:00-18:00 2009 + 2010 trénink
19.12. 18:15-19:15 Mladší žáci trénink
  19:30-20:45 Junioř + dorost trénink
       
       
       
  8:00-9:30 AČR  
  10:00-11:30 ZŠ Opočno  
       
       
PÁTEK 15:00-16:15 Minihokej 2011 a mladší trénink
20.12. 16:30-17:30 Starší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-22:00 HC Opočno - St. Nový Bydžov   -   dorost mistrovské utkání
       
       
  9:00-12:00 HC Opočno - HC Trutnov - St. Nový Bydžov   -   minihokej 2011 mistrovský turnaj
       
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
21.12. 17:00-19:30 HC Opočno - HC Hlinsko   -   junioři mistrovské utkání
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
  8:00-17:00 Vánoční turnaj mladších žáků
HC Opočno, HC Choceň, BK Nová Paka, HC Frýdlant
 
  17:15-18:15 p. Dovicin  
       
NEDĚLE 18:30-20:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
22.12.      
       
  20:15-21:15 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 18.12  ne Jaroměř 16:00 auta 18:00
2011 21.12  so Jičín 7:45 auta 10:00
2009 22.12  ne Rychnov n.K. 9:00 auta 10:40