6.týden (3.2 - 9.2.2020)

27.12.2019 14:56
OBSAZENÍ PLOCHY od 3.2.2020  do 9.2.2020
       
  10:00-11:00 MŠ Týniště n.O.  
  11:15-12:15 p. Šeliga  
  12:30-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
  15:00-16:00 2009 + 2010 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
3.2. 18:45-20:00 Junioři + Dorost trénink
  20:15-21:15 Stará garda  
       
       
       
       
  10:45-12:00 p. Šeliga  
  12:30-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
4.2. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 p. Střelec  
       
       
       
       
       
       
  12:30-13:45 p. Šeliga  
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 16:00-19:00 HC Opočno - TJ Sp. Nové Město n.M. -  HCM Jaroměř    -    přípravka 2010 přátelský turnaj
5.2.      
  19:45-21:00 p. Valeš  
       
  10:00-11:15 p. Šeliga  
  12:30-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
  14:45-15:45 Minihokej - základna  
  15:45-16:45 Minihokej 2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 17:00-18:00 2009 + 2010 trénink
6.2. 18:15-19:15 Mladší žáci trénink
  19:30-20:45 Junioři + dorost trénink
  21:00-22:00 klub Vincent de paul  
       
       
  8:00-9:30 AČR  
  9:45-11:00 p. Šeliga  
  11:15-12:15 p. Virágh  
  12:30-14:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
PÁTEK 15:00-16:15 Minihokej 2011 a mladší trénink
7.2. 16:30-17:30 Starší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:15-20:15 p. Lukášek  
  20:30-21:30 volno k pronajmutí  
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HC Hlinsko   -   mladší žáci mistrovské utkání
  11:00-13:00 HC Opočno - HC Hlinsko   -   starší žáci mistrovské utkání
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
8.2. 17:00-19:30 HC Opočno - SK Třebechovice   -   junioři mistrovské utkání
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
  9:00-12:00 HC Opočno - SK Třebechovice - HCM Jaroměř   -   minihokej 2012 mistrovský turnaj
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
9.2.      
  17:00-19:30 HC Opočno - SK Třebechovice   -   muži mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 5.2  st Náchod 16:00 auta 18:00
Žáci 9.2  ne Choceň 7:30 auta 9:30
Junioři 6.2  čt Třebechovice 16:45 auta 18:00