6.týden (4.2 - 10.2.2019)

04.02.2019 08:43
OBSAZENÍ PLOCHY od 4.2.2019  do 10.2.2019
       
       
       
  15:00-16:00 Přípravka 2009 + minihokej 2011 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
4.2. 18:45-19:45 Dorost trénink
  20:00-21:15 Junioři trénink
       
       
       
       
  10:00-11:00 ZŠ Opočno  
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
5.2. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 Semechnice trénink
       
       
       
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
6.2. 17:00-18:15    
  18:30-19:45    
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
       
       
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 16:00-17:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
7.2. 17:15-18:15 Mladší žáci trénink
  18:30-19:30 Dorost trénink
  19:45-20:45 Junioři trénink
  21:00-22:00 Stará garda  
       
       
  8:00-9:30 AČR  
  10:15-11:15 ZŠ Pohoří .
       
PÁTEK 15:00-16:15 Minihokej 2011 a mladší trénink
8.2. 16:30-17:30 Starší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-22:00 HC Opočno - HC Skuteč   -   dorost mistrovské utkání
       
       
  9:00-11:00 Curling  
  11:30-12:45    
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
9.2. 16:45-18:00    
  18:15-19:30    
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
  9:00-12:00 HC Opočno - HC Rychnov n.K. - HC Mountfield - HC Dvůr Králové - minihokej 2011 mistrovský turnaj
  12:30-14:15 HC Opočno - HC St. Vrchlabí mistrovské utkání
       
NEDĚLE 14:30-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
10.2.      
  17:00-19:30 TJ So Semechnice - HC Opočno mistrovské utkání
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 6.2  st Nové Město n.M. 16:30 auta 18:00
Junioři 8.2  pá Nový Bydžov 17:45 bus 20:00
Přípravka 2009 9.2  so Jaroměř   auta  
Žáci 9.2  so Dvůr Králové 9:00 auta 11:00
Minihokej 2011  II 10.2  ne Třebechovice 7:45 auta 9:00
Junioři 10.2  ne Dvůr Králové 12:15 auta 14:15