6. týden (5.2 - 11.2.2018)

15.01.2018 16:21
 OBSAZENÍ PLOCHY od 5.2.2018  do 11.2.2018
  8:00-9:00 ZŠ Opočno - 1 třída  
  9:00-10:00 ZŠ Opočno - 1 třída  
  10:00-11:00 MŠ Týniště n.O.  
  11:45-13:00 ZŠ Opočno  
  13:15-14:15 ZŠ Voděrady  
  15:00-16:00 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a ml. trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
5.2. 18:45-20:00 Mladší dorost trénink
  20:15-21:15 Starší dorost trénink
       
       
       
  11:00-12:00 ZŠ Opočno - 4 třídy  
  11:45-13:00 ZŠ Opočno  
       
       
       
  15:30-16:45 Mladší žáci + přípravka 2008 trénink
ÚTERÝ 17:00-18:15 Starší žáci trénink
6.2. 18:30-19:45 Muži trénink
  20:00-21:00 Semechnice trénink
       
       
       
  8:00-9:00 ZŠ Pulická Dobruška  
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
  11:00-12:00 ZŠ Opočno - 3 třídy  
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
7.2. 17:00-18:00 Starší žáci trénink
  18:15-19:15 Muži trénink
  19:30-20:30 p. Martinec  
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
  11:45-13:00 ZŠ Opočno  
  13:30-14:30 ZŠ Opočno  
       
  15:00-16:00 Minihokej 20010 a ml. trénink
ČTVRTEK 16:15-17:45 HC Opočno - SK Třebechovice   -   přípravka 2008 mistrovské utkání
8.2. 18:00-19:00 Mladší dorost trénink
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
  20:30-21:30 Stará garda  
       
       
       
  9:30-11:00 AČR  
      .
       
PÁTEK 15:00-16:15 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
9.2. 16:30-17:30 Mladší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-22:00 HC Opočno - HC Litomyšl  -  Ml.dorost mistrovské utkání
       
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HC Trutnov   -   přípravka 2008 mistrovské utkání
       
  11:30-19:30 MČR neslyšících Turnaj
SOBOTA      
10.2.      
       
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
  7:15-8:30 p. Dovicin  
  9:00-13:00 MČR neslyšících Turnaj
       
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
11.2. 17:00-19:30 HC Opočno - TJ Sp. Nové Město n.M.   -   muži baráž KLM
       
  19:45-20:45 p. Jelen  
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Mladší dorost 10.2  so Lomnice 7:30 bus 10:30
Žáci 10.2  so Jičín 6:45 bus 9:00
Přípravka 2008 11.2  ne Hradec Králové 10:00 auta 11:00
Minihokej 2010 11.2  ne Hradec Králové 7:30 auta 9:00
Starší dorost 11.2  ne Kutná Hora 14:45 bus 17:30
Starší dorost 10.2  so Nová Paka 7:30 bus 10:30