7. týden (12.2-18.2.2018)

31.01.2018 18:07
OBSAZENÍ PLOCHY od 5.2.2018  do 11.2.2018
       
       
  10:00-11:00 MŠ Týniště n.O.  
  11:30-12:30 SŠ Opočno  
  13:15-14:15 ZŠ Voděrady  
  15:00-16:00 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a ml. trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
12.2. 18:45-20:00 Mladší dorost trénink
  20:15-21:15 Starší dorost trénink
       
       
       
       
       
       
       
       
  15:30-16:45 Mladší žáci + přípravka 2008 trénink
ÚTERÝ 17:00-18:15 Starší žáci trénink
13.2. 18:30-19:45 Muži trénink
  20:00-21:00 Semechnice trénink
       
       
       
  8:00-9:00 ZŠ Pulická Dobruška  
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
14.2. 17:00-18:00 Brankářský trénink trénink
  18:15-19:15 Muži trénink
  19:30-20:30 p. Přibyl-Vršovka  
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
       
       
       
  15:30-16:30 Minihokej 2009 a ml. trénink
ČTVRTEK 16:45-17:45 Starší žáci trénink
15.2. 18:00-19:00 Mladší dorost trénink
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
  20:30-21:30 Stará garda  
       
       
  8:00-9:00 ZŠ Opočno - 5A  
  9:30-11:00 AČR  
      .
       
PÁTEK 15:00-16:15 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
16.2. 16:30-17:30 Mladší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-22:00 HC Opočno - HCM Jaroměř  -  St.dorost mistrovské utkání
       
       
  9:00-12:00 HC Opočno - HC Dvůr Králové - HC Mountfield - SK Třebechovice   -   Minihokej 2009 mistrovský turnaj
       
  13:00-15:00 HC Opočno - HC Varnsdorf   -   Ml. žáci mistrovské utkání
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
17.2. 16:45-17:45 p. Lukášek  
  18:00-19:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
  7:15-8:30 p. Dovicin  
  9:00-11:00 HC Opočno - HC Jičín   -   Přípravka 2008 mistrovské utkání
  11:15-13:45 HC Opočno - HC Moravská Třebová   -   Ml. dorost mistrovské utkání
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
18.2. 17:00-19:30 TJ So Semechnice - TJ Lanškroun   -   muži mistrovské utkání
       
  19:45-20:45 p. Jelen  
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Muži 18.2  ne Nová Paka 14:15 bus 17:00
Starší dorost 18.2  ne Třebechovice 9:00 auta 10:30