Výsledky 8.ročníku Míčového sedmiboje dvojic O pohár Miloše Kopeckého 24.9.2016

28.09.2016 06:25

 

8.ROČNÍK

MÍČOVÉHO SEDMIBOJE DVOJIC

O POHÁR MILOŠE KOPECKÉHO

24.9.2016

ZIMNÍ STADION OPOČNO

 

Dne 24.9.2016 proběhl na zimním stadioně a přilehlých sportovištích 8.ročník míčového sedmiboje dvojic, do něhož se přihlásilo patnáct soutěžících dvojic.

Po prezenci, přivítání účastníků a rozlosování se začalo naplno bojovat o body z jednotlivých disciplín. Nohejbal, volejbal, pingpong, hod sedmimetrových hodů a hod na basketbalový koš probíhaly na zimním stadionu, pokutové kopy na fotbalovém hřišti Tj Spartak Opočno a tenis na tenisových kurtech tenisového oddílu Tj Spartak Opočno.

Letošní, velmi kvalitně obsazený turnaj nepřál papírovým favoritům, kteří skončili pod stupni vítězů.

 

Na třetím místě se umístili Pavel a Pavel Žďárkovi(otec a syn), kteří zvítězili v disciplíně tenisu, v nohejbale byli druzí a ve fotbale čtvrtí. Celkem nasbírali 28 bodů.

 

Na druhém místě skončila dvojice Jan Řehák a Michal Ducháček, která sice nezvítězila v žádné z disciplín, ale byla třikrát na druhém místě - volejbal, fotbal a tenis a v basketbale třetí. Celkem nasbírali 30 bodů.

 

Po zásluze se z prvního místa radova dvojice Zítko, Bubeník, která zvítězila v disciplínách volejbal,basketbal, házená a v nohejbale byli čtvrtí. To jim celkem vyneslo 35 bodů.

V loňském ročníku tato dvojice obsadila druré místo.

Gratulujeme!!!

Velký dík patří organizátorům celé akce Gustovi Gáborovi a Darče Gáborové za perfektní organizaci celé akce, dále také sportovním organizacím Tj Spartak Opočno a Hc Opočno za zapůjčení sportovišť a v neposlední řadě také všem zůčastněným sportovcům, kteří se postarali o přátelskou atmosféru.

Ještě jednou všem díky a nashledanou na příštím, 9.ročníku Míčového sedmiboje dvojic.

 

-pasda-

Fotografie z míčového sedmiboje dvojic 2016 ZDE

více informací ZDE -

seznam přihlášených dvojic -