9.týden (25.2 - 3.3.2019)

25.02.2019 08:50
OBSAZENÍ PLOCHY od 25.2.2019  do 3.3.2019
  8:40-13:00 ZŠ Opočno  
  13:00-14:00 ZŠ Voděrady  
       
  15:00-16:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
25.2. 18:45-19:45 Dorost trénink
  20:00-21:15 Junioři trénink
       
       
       
  8:00-9:00 ZŠ Dobruška  
  9:00-10:00 ZŠ Dobruška  
  10:00-11:00 ZŠ Opočno  
  11:30-14:30 ZŠ Opočno  
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
ÚTERÝ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
26.2. 18:45-20:00 Muži trénink
  20:15-21:15 Stará garda  
       
       
       
  9:00-10:00 ZŠ Opočno  
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
  11:30-12:30 ZŠ Opočno  
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
27.2. 17:00-18:00 Brankářský trénink trénink
  18:15-19:30 Junioři + dorost trénink
  20:00-21:15 p. Valeš  
       
  9:00-10:00 ZŠ Opočno  
  10:00-11:00 MŠ Týniště n.O.  
  11:30-14:30 ZŠ Opočno  
       
  15:00-16:00 Minihokej 2011 a mladší trénink
ČTVRTEK 16:00-17:00 Přípravka 2009 + minihokej 2010 trénink
28.2. 17:15-18:15 Mladší žáci trénink
  18:30-21:15 HC Opočno - HC Choceň   -   dorost mistrovské utkání
       
       
       
       
  8:00-9:30 AČR  
  11:30-13:00 ZŠ Opočno .
       
PÁTEK 15:30-16:30 Starší žáci trénink
1.3. 16:45-19:00 Muži + minihokej 2011 a ml. trénink
  19:15-20:45 p. Franc  
       
       
       
  9:00-12:00 HC Opočno - St. Nový Bydžov - HC St. Vrchlabí   -   minihokej 2010 mistrovské utkání
       
  12:30-15:00 HC Opočno - HC Lanškroun   -   junioři mistrovské utkání
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
2.3. 17:00-19:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
       
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
       
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
3.3. 16:30-18:00    
  18:15-19:30 volno k pronajmutí  
  19:45-20:45 p. Jelen  
                                                                                                                   
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Minihokej 2011 - I 3.3  ne Jaroměř 7:45 auta 9:15
Minihokej 2011 - II 3.3  ne Hradec Králové 6:30 auta 8:00
Dorost 3.3  ne Nové Město n.M. 15:45 auta 17:00
Starší žáci 27.2  st Jaroměř   auta  
Mladší žáci 3.3  ne Jaroměř   auta