9. týden (26.2-4.3.2018)

20.02.2018 15:34
OBSAZENÍ PLOCHY od 26.2.2018  do 4.3.2018
       
  8:00-9:00 ZŠ Opočno - 2 třída  
  9:00-10:00 ZŠ Opočno - 2 třída  
  10:00-11:00 MŠ Týniště n.O.  
       
       
  15:00-16:00 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a ml. trénink
  16:15-17:15 Mladší žáci trénink
PONDĚLÍ 17:30-18:30 Starší žáci trénink
26.2. 18:45-20:00 Mladší dorost trénink
  20:15-21:15 Starší dorost trénink
       
       
       
       
       
       
       
       
  15:30-16:45 Mladší žáci + přípravka 2008 trénink
ÚTERÝ 17:00-18:15 Starší žáci trénink
27.2. 18:30-19:45 Muži trénink
  20:00-21:00 Semechnice trénink
       
       
       
  8:00-9:00 ZŠ Pulická Dobruška  
       
  10:00-11:00 MŠ Opočno  
       
       
  14:00-15:30 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
STŘEDA 15:45-16:45 ŠKOLA BRUSLENÍ + minihokej 2011 a ml.  
28.2.      
  18:00-20:30 HC Opočno - BK Nová Paka   -   muži mistrovské utkání
       
  20:45-22:00 p. Valeš  
       
       
       
       
  15:30-16:30 Minihokej 2009 a ml. trénink
ČTVRTEK 16:45-17:45 Starší žáci trénink
1.3. 18:00-19:00 Mladší dorost trénink
  19:15-20:15 Starší dorost trénink
  20:30-21:30 Stará garda  
       
       
       
  9:30-11:00 AČR  
      .
       
PÁTEK 15:00-16:15 Přípravka 2008 + Minihokej 2009 a 2010 trénink
2.3. 16:30-17:30 Mladší žáci trénink
  17:45-19:00 Muži trénink
  19:30-22:00 HC Opočno - HC Lomnice n.P.  -  Starší dorost mistrovské utkání
       
       
  9:00-11:00 HC Opočno - HC N.Paka/Jičín  -  Mladší žáci mistrovské utkání
  11:00-13:00 HC Opočno - HC N.Paka/Jičín  -  Starší žáci mistrovské utkání
  13:30-15:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
SOBOTA 15:15-16:30 ŠKOLA BRUSLENÍ  
3.3. 16:45-17:45 p. Lukášek  
  18:00-19:00 Jasenná  
       
  19:45-21:15 p. Valeš  
       
       
  9:00-12:30 HC Opočno - HCM Jaroměř - HC Trutnov   -   Minihokej 2010 mistrovské utkání
  12:30-13:45 p. Dovicin  
NEDĚLE 14:00-16:00 VEŘEJNÉ BRUSLENÍ  
4.3. 16:30-17:45 volno k pronajmutí  
  18:00-19:00 volno k pronajmutí  
  19:45-20:45 p. Jelen  
       

 

 KATEGORIE DATUM MÍSTO  ODJEZD  DOPRAVA  ZAČÁTEK
Minihokej 2009 3.3  so Vrchlabí 8:00 auta 10:30
Mladší dorost 2.3  pá Náchod 18:15 auta 20:00
Muži 4.3  ne Trutnov 14:45 bus 17:00