Informace k Jurášce

19.08.1900 00:00

Informace k Jurášce

 

Dobrý den,

 

dle dohody pár informací k víkendovému pobytu na Jurášce:

 

Seznamy přihlášených:

 

1.Celý pobyt (28.8 – 30.8.2015)

 

Hráči:

Martin Stejskal, Nikol Stejskalová, Matěj Šnajdr, Filip Bundal, Martin Tomek, Andrej Baran, Matěj Trubač, David Krejčí, Nicolas Jánoš, Denis Havlíček, Michal Baláš, Josef Zamastil, Jaroslav Bašek, Vojtěch Uhlíř, Karel Vrbata, Tomáš Vostřel, Jan Vymetálek, Marek Suk, Matěj Valeš, Karel Rejchrt, Matyáš Rydlo

 

Trenéři:

Zdeněk Bury, Daniel Trubač, Pavel Havlíček, Václav Mervart

 

Rodiče:

Alena Pulpánová, Petra Krejčová, Veronika Jánošová + Lucas, Filip Jánoš, Daniel Rejchrt, Miroslav Uhlíř, Jaroslav Bašek, Jan ??(s Matyášem), Markéta Trubačová

 

 

Ceny pro tento pobyt:

 

dítě do 12 let – 700 Kč

ostatní – 800 Kč

Lucas Jánoš – zdarma bez stravy a lůžka

 

2. Pobyt ze soboty na neděli (29.8 – 30.8.2015)

 

Vostřel, Baláš, Rejchrtová + 1, Havlíčková + 2, Zamastil + 2, Tomek + 1, Baran, Vrbata,

 

Ceny pro tento pobyt:

 

dítě do 12 let – 400 Kč

ostatní – 450 Kč

 

 

3. Jen opékání

 

Šnajdr Martin, Šnajdrová Marcela, Trubačová Renata, Bundal Roman, Bundal Dominik, Sukovi, Stejskalovi, p. Vostřelová

 

Bude vybíráno 100 Kč

 

 

 

Ostatní informace:

 

Sraz v pátek 28.8.2015 mezi 14,00 – 14,30 hod. na zimním stadionu v Opočně. Děti, které první den jedou bez rodičů budou mít sedačku nebo podsedák do auta. Při srazu budou vybírány peníze a každý mi předá průkaz pojištěnce. Jestliže některé s dětí užívá nějaké léky, předá je mé manželce, která se o nás postará jako zdravotnice.

 

 

Co sebou:

Jak už jsem předeslal, nejde o žádnou mohutnou přípravu, ale o to aby se děti poznali navzájem. Každému dejte věci, které by si vzali na jakýkoli tábor s přihlédnutím, že se jedná pouze o dvě noci. Určitě je potřeba mít alespoň dvoje sportovní boty. Před odjezdem sledujte předpověď počasí (Olešnice v O.h.). Asi by bylo vhodné mít holínky a pláštěnku.

 

Ze svých věcí si mohou vzít různé karty, kreslení, pingpongové pálky a různé další věci, které mají rádi.

 

Ubytování a stravování:

Budeme ubytováni ve čtyřlůžkových chatkách. Lůžkoviny jsou součástí. Je zajištěna plná penze včetně svačin a pití. Začínáme v pátek večeří a končíme v neděli obědem. Ti, kteří přijedou v sobotu a přespí na Jurášce začínají večeří a končí v neděli obědem. Ubytováni by měli být na hlavní budově.

Areál je velmi pěkně vybaven a děti zde najdou příjemné vyžití (venkovní hřiště s umělým povrchem, pingpongový stůl, velká trampolína, kuželky, klubovna atd.)

 

Peníze:

Nemá smysl dávat dětem nějaký větší finanční obnos. V ceně mají snídaní, oběd, večeři, svačiny, pití a samozřejmě již zmíněné opékání. Na Jurášce je v provozu bar (restaurace), kde si nějaké věci mohou koupit, ale myslím, že je to zbytečné. Jediné, kdy by si mohli něco koupit, je v sobotu dopoledne, kdy navštívíme lanový park v Deštném.

 

Program:

 

Pátek:

V Olešnici jsme nahlášeni na 15,00 hod. Do čtyř hodin bychom rádi vyřešili ubytování. Poté budeme mít k dispozici venkovní hřiště. V 18,00 by měla být večeře. Po večeři by jsme rádi s dětmi prohodili pár slov v klubovně. Večer je na hlavní budově necháme shlédnout nějaké dvd a zkusíme je všechny uspat. Vzhledem k tomu, že nás dospělých je dost, bude jeden z nás spát na chatce s dětmi. Třeba tím předejdeme nějakým velkým steskům po domově.

 

Sobota:

Aby si naše ratolesti trochu zvykli, tak bude samozřejmě ráno rozcvička. Po snídani a nějaké té hygieně bychom rádi odjeli do lanového parku v Deštném v O.h. Určitě nemusíte mít obavy. V lanovém parku jsou trasy již pro děti od tří let. Samozřejmě nebudeme nikoho nutit. Za děti, které si budou chtít lanový park vyzkoušet zaplatím sám a poté si to od Vás vyberu. Cena by měla být cca 150 Kč. Po přesunu zpět a obědě vyrazíme odpoledne na menší pěší túru. Po návratu bude večeře a samozřejmě i nějaké to masíčko z grilu.

 

 

Neděle:

Po náročném večeru určitě nevynecháme menší rozcvičku. Po ranních potřebách a snídani uspořádáme nějaký menší turnájek ve sportovních disciplínách (samozřejmě včetně rodičů). Po obědě můžeme ještě pokračovat, nebo se pomalu rozjedeme k domovům.

 

 

Info pro rodiče k opékání:

 

Budu velice rád, pokud dorazíte v sobotu do 18,00 hod. (samozřejmě můžete dříve). Začneme tak, aby první okrajování bylo mezi 16,00 – 17,00 hod. Ti, kteří budou na Jurášce nocovat, mají v 18,00 hod. večeři. Budeme mít k dispozici velkou klubovnu hned vedle grilu. Pro občerstvení poslouží bar v hlavní budově, který bude otevřen dle našich potřeb. Grilovat se budou 2 kýty a krůta. Cena 100 Kč osoba (je připočítána do ceny ubytovaných)

 

 

Pokud budete mít něco důležitého, můžete mě kontaktovat (jen od soboty 22.8 do úterý 25.8 budu na Slovensku). Pokud ne, tak se na Vás jménem svým i ostatních trenérů budu velice těšit.

 

 

Daniel Trubač

tel. 732 744 907, 731 285 010