Milan Hejduk se dočká velké pocty!

05.01.2018 06:10

Na začátku letošní sezony obletěla svět pro Milana Hejduka velmi příjemná zpráva. Klub Colorado Avalanche z NHL, nejslavnější hokejové ligy světa, se rozhodlo s velkou slávou navždy vyřadit číslo 23, které po celou svou profesionální kariéru nosil na dresu. Jelikož chceme potěšit všechny naše věrné zákazníky, rozhodli jsme se v pondělí 8. ledna připravit slevu 23 % na všechno nezlevněné zboží. Akce platí po celý den, a to jak na e-shopu, tak v kamenných prodejnách v Hradci Králové a Chrudimi!

Využijte tuto jedinečnou nabídku, která by se nikdy neuskutečnila bez olympijského vítěze z Nagana, který v Denveru strávil celou kariéru v NHL a v roce 2001 mu dokonce vydatnou měrou pomohl k zisku nejcennější hokejové trofeje světa - Stanley Cupu!

 

Slavnostní ceremonie v hale Pepsi Center se uskuteční v sobotu 6. ledna před utkáním proti Minnesotě. Jelikož se ale jedná o víkend, kdy jsou naše prodejny otevřeny jen dopoledne, rozpoutáme naši akci -23 % až v pondělí 8. ledna, abyste si mohli slevu užít po celý den.

 

Tak si pojďte vybrat, čím oslavíte tohoto mimořádného hokejistu.

 

 

Hokejové úspěchy Milana Hejduka

 

Aktuálně jednačtyřicetiletý bývalý vynikající hráč se stane v pořadí teprve druhým Čechem, kterému se takové pocty dostane. Před ním se slavnostnímu vyřazení čísla těšil legendární gólman Dominik Hašek, jehož posvátné číslo 39 se pyšní výhledem ze stropu arény Buffalo Sabres od ledna 2015. 

Číslo Milana Hejduka bude vyřazeno jako šesté v historii klubu Colorado Avalanche. Mimo jiné extraligový mistr z roku 2005, který zvítězil s dresu Pardubic v době výluky v NHL, doplní pod stropem haly v Denveru takové velikány, jako jsou jeho spoluhráči z boje o Stanley Cup Joe SakicPeter ForsbergPatrick RoyAdam Foote a Ray Bourque.

 


Milan Hejduk v NHL:
Klub: 
Colorado Avalanche (1998-2013)

Zápasy: 1020 v základní části, 112 v play-off

Celkem kanadských bodů: 881 (3. nejproduktivnější Čech historického bodování NHL)
Gólů: 409

Asistencí: 472

Největší úspěchy:
- v roce 2003 získal v NHL Maurice „Rocket“ Richard Trophy pro nejlepšího střelce ligy – v 82 zápasech si zapsal 50 gólů!

- zlato na ZOH v Naganu 1998

- bronz na ZOH v Turíně 2006

- bronz na MS v Basileji 1998 a Světovém poháru 2004

- vítěz Stanley Cupu 2001

- mistr české extraligy s Pardubicemi 2005