Týden hokeje v Opočně 22.9.2018

22.09.2018 17:00

Týden hokeje  v Opočně 22.9.2018

 

V sobotu 22.9.2018 proběhla na zimním stadionu v Opočně akce Týden hokeje, kterou pořádal Sportovní klub HC OPOČNO za podpory Českého svazu ledního hokeje.

Tato akce se na zimním stadionu v Opočně konala již počtvrté.

Stejně jako při předchozích akcích se příchozí zaregistrovali a následně proběhla prezentace, kde šéftrenér mládeže pan Zdeněk Bury představil hokejový klub HC Opočno a komplexně představil hokej od A do Z.

Následně se všichni odebrali na perfektně připravenou ledovou plochu, kde už na ně čekali trenéři a  hráči mužstva mužů, kteří některé děti doprovázeli při jejich prvních krůčcích na ledě. Pro děti byly připraveny různá stanoviště na kterých si mohly vyzkoušet kromě bruslení i práci s hokejkou.

Samozřejmostí byla i ukázka minihokeje nejmenších opočenských hokejistů, mezi kterými byli někteří, kteří se k tomuto sportu dostali právě z náborové akce Týden hokeje.

Všem organizátorům byl odměnou za dobře odvedenou práci usměv a radost dětí, kteří se akce zůčastnily. Tímto bychom Vás již dnes chtěli pozvat na další Týden hokeje, který se bude konat v lednu 2019.

Celkem se zůčastnilo akce 12 dětí z toho 9 nově registrovaných.

 

FOTOGRAFIE Z AKCE TÝDEN HOKEJE 22.9.2018 V OPOČNĚ