Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Baroni staví kádr na novou sezónu.

02.06.2023 | 'A' TÝM

Trenérský štáb pracuje na přestavbě "áčka".

Po předchozích nepodařených sezónách je více než jasné, že v kádru Baronů budou muset přijít nějaké změny. První, avšak pouze drobnou změnu pocítí realizační tým Baronů. Hlavním trenérem pro sezónu 23/24 se stal Ondra Vedral, asistovat mu bude Emil Veselý. "Oba kluci jsou s Opočnem spojeni již několik let. Pro Ondru je to velká výzva, do které se pustil s velkou vervou, těší mě jeho nadšení. Navíc má zkušenou trenérskou oporu v zádech, Emil je pro mě velký profesionál a perfektně spolu vychází i mimo hokej, mají stejnou vizi a přesně to je základ pro to, aby to přenesli i na hráče do kabiny", komentuje trenérskou dvojici bývalý brankář Baronů a nynější sportovní manažer Jan Kolbaba, který ve své pozici také setrvává pro nadcházející sezónu.

Z loňského "torza" hráčů projevili pokračovat v kádru skoro všichni. Oblékat dres Baronů bude i nadále například brankář Tomáš Kulich, štírek Jaroslav Čapek nebo odchovanec Tomáš Franc. "S klukama jsme v kontaktu, všichni to vidíme stejně, loňská sezóna byla děs, je však za námi a o to více chceme letos, chceme se zase začít hokejem bavit a když se budeme bavit my, budou se bavit i lidi, kteří přijdou na zimák." říká trenér Vedral.

Kádr Baronů doplní hned dva hráči se zkušenostmi z 2. ligy. Obranné řady vyztuží Šimon Junek, který v loňské sezóně oblékal například dres Nové Paky a Radim Vacek, který svou kariéru nejvíce spojil s druholigovým týmem z Děčína. 

"S hodně kluky jsme ještě v jednání, nechceme stavět kádr na jednu sezónu, chceme, aby se tu vytvořil TÝM, který bude chtít vyhrávat, hledáme proto typologicky podobné hráče. V Opočně jsou podmínky pro to hrát lepší hokej než doposud, myslím, že na větší úrovni než u hodně dalších klubů. Děláme maximum pro to, aby sem kluci rádi chodili, cítili se dobře a měli maximální možný komfort pro dobré výkony a vytvoření super party, která je pro týmový úspěch stěžejní. Lepší výsledky si zaslouží i lidi v Opočně, chceme, aby na náš unikátní zimáček zase chodili v hojném počtu." uzavírá hodnocení přestavby kádru Emil Veselý.

 
Aktuální články
Rozpis tréninků v sezóně 2023/2024

Rozpis tréninků všech věkových kategorií

 
Áčko vyjelo poprvé na led

V sobotu 19.8. vyjelo áčko poprvé na led a už s novými posilami.

 
Příprava dorostu a st. žáků startuje 28. srpna

První setkání dorostu a st. žáků před nadcházející sezónou se uskuteční na ZS v Opočně v pondělí 28. srpna v 18:00.

 
TJ Spartak Opočno - HC Baroni Opočno
 
Bývalí Baroni nastoupili o víkendu proti sobě
 
Seznamovací kemp pro nejmenší
 
Hokejový kemp v České Třebové
 
Zápasy
Muži | neděle 24.09.2023, 17:00
HC Kohouti Česká Třebová - HC Baroni Opočno
 
Muži | středa 27.09.2023, 19:00
HC Baroni Opočno - HC Spartak Polička
 
Muži | neděle 01.10.2023, 17:00
HC Litomyšl - HC Baroni Opočno
 
Muži | neděle 08.10.2023, 17:00
Slovan Morav.Třebová - HC Baroni Opočno
 
Muži | středa 11.10.2023, 18:00
SK Třebechovice p.O. - HC Baroni Opočno
 
Muži | neděle 15.10.2023, 17:30
HC Hlinsko - HC Baroni Opočno
 
 
eSports.cz & HC Baroni Opočno - kontakt: hokej.opocno@seznam.cz RSS