HC Jaroměř:

Kubeček - Bujňák, Mach, Petira, Sýkora, Kotrč, Štohanzl, Souček, Kocián, Tomášek, Hájek, Teuber, Kašpar, Záliš, Holub, Jahelka

HC Opočno:

Kulich (od 54. Mičian) - Kubíček, Daňo, Podzimek, Tomášek, Čtvrtečka, Mervart, Steklík, Zelený, Čapek, Brandejs, Hejzlar, Mlateček, Křeček

branky: 16. a 53. Teuber, 46. Mach, 51. Souček, 54. Kašpar, 55. Kocián - 40. Zelený

trestné minuty: 10:4
využití: 0:0
oslabení: 0:0

Diváci: 100

Stadion: ZS Jaroměř

Komentář

Z naší strany celkem slušné dvě třetiny. Bohužel na začátku třetí třetiny promarníme dvě přesilové hry a vzápětí inkasujeme na 2:1. Rozhodla čtyřminutovka mezi 51. a 55. minutou a čtyři inkasované góly, kdy jsme naprosto vyhořeli. Mrzí nás některé neproměněné šance, které, bohužel, někdy nekončí ani střelou mezi tři tyče. Mj. slušný výkon dnes podali junioři Brandejs se Čtvrtečkou.

- Michael Trubač

Aktuální články

Puky pomáhají - podpoř náš klub v online hlasování

Puky pomáhají je název projektu od společnosti Kaufland, která tak opět po roce podpoří několik menších klubů v celé republice.

Pojď hrát hokej navštívily téměř dvě desítky dětí

V sobotu 28.9. na našem zimním stadionu proběhla akce Pojď hrát hokej, na kterou dorazily téměř dvě desítky dětí.

Přijďte s dětmi na náborovou akci Týden hokeje

28. září 2024 od 14:30 budou mít všechny děti od 4 do 8 let bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké...