Michael Trubač |
Pojď hrát hokej navštívilo 37 dětí
V sobotu 25. 1. na našem zimním stadionu proběhla akce Pojď hrát hokej, na kterou dorazily téměř čtyři desítky dětí.
Na ledě pro děti byly připraveny různé dovednostní soutěže a hry. V jedné třetině děti mohly shlédnout i modelové utkání našich nejmenších Baronů. Děti si nadále mohly vyzkoušet výstroj, jak hráčskou tak i brankářskou.
Dozvěděly se i nějaké informace o našem klubu a zjistily, co bude obnášet hrát lední hokej.
Každý nakonec ještě obdržel drobné dary a také už i časy tréninků nejmladších kategorií.
Děkujeme všem za účast a těšíme se na Vás! Brzy na viděnou!
Fotogalerie
Další fotografieAktuální články
Seznamovací kemp pro nejmenší
Seznamovací kemp pro nejmenší se letos na Jurášce v Olešnici v Orl. horách uskuteční od 27. 8. do 30.8.
Na závěr sezony dvoudenní turnaj roč. 2015/2016
Poslední víkend sezony 2025/2026 proběhl na našem zimním stadionu turnaj budoucích mladších žáků. Družstva byla sestavena z ročníku...